Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
1 x 16 Blockless Lage PDL Passieve Optische Splitsersvezel Optische G675A, FTTH-het Verlies van de Splitserstoevoeging
| Type: | 1X16 |
|---|---|
| Vezel lengte: | 1.0m, 1.5m |
| IL: | < 14=""> |
1x4 het Flardcomité van de vezel zet het Optische Splitser Type, Rek PLC Splitser 1U 19“ op
| Type: | Het rek zet, het type van flardpaneel op |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Poort: | 1 tot 4 |
1.0 m-de Splitserspon Rek van de Vezel zet het Optische Kabel Haven 1 op tot 8 van het flardpaneel
| Type: | 1U het rek zet type op |
|---|---|
| IL: | 10,2 dB |
| Poort: | 1 tot 8 |
CATV-PLC van de de Koppelings2x16 Plastic Module van de Vezel de Optische Splitser Schakelaar van Sc UPC
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, SC/UPC |
| Kabeldiameter: | 1.4dB |
FTTX-PLC Vezel Optische Splitser 1x2 2x2/G657A-de Kringssplitser van Vezel Vlaklightwave
| Type: | 1x2 |
|---|---|
| Vezel lengte: | 0.3~1.5m |
| Kabeldiameter: | 0.9mm |
De Vezel Optische Splitser van de Lszhdekking 1x4 2x4 G652D met 0.3m Kabellengte
| Type: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Vezel lengte: | 0.3~1.5m |
| Kabeldiameter: | 0.9mm |
Vezel aan de PLC van de Punt1x16 Vezel Splitser voor Vezel Optische Kabel Corning
| Type: | 1X16 |
|---|---|
| Connector: | LC/APC, SC/APC |
| vezel: | 9/125 um SMF-28e of de klant benoemt |
LC APC van de de Splitsersmodule 2x32 Corning van de Schakelaarvezel Optische de Vezelabs
| Type: | 2x32 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, SC/UPC |
| Uniformiteit (Max.): | 2.5dB |
OEM ODM Outdoor 16 Core Splitter Glasvezel Distributie Doos ORK-16-1SC/APC
| Toepassing: | Buiten |
|---|---|
| Grootte: | 200*250*88 (mm) |
| Capaciteit: | 16 kernen |

