Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
SC/APC Rek van de vezel zet het Optische Splitser Flardcomité 1U Aluminiumlegering 1x64 op
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | ABS Doostype |
KCO-OPK-16 OEM 16fo Muurmontage Rapredilitelny Glasvezel Distributie Doos
| Toepassing: | Buiten |
|---|---|
| Grootte: | 200*250*88 (mm) |
| Capaciteit: | 16 kernen |
Minivezel Optisch Plc het Type van Splitsers1x8 Steelless Buis Materieel Laag Toevoegingsverlies
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1,0 m (af fabriek) |
| Splitter type: | 1*8 1x8 |
KCO-FTB-WM08-B 8 poort glasvezelverspreidingsdoos
| Toepassing: | Inrichting |
|---|---|
| Grootte: | 200*165*40 (mm) |
| Capaciteit: | 8 kernen |
Mini Tube 1x16 1:16 PLC Splitter SC APC G657A1 G652D Kabel passieve glasvezel Splitter
| Pakkettype: | Mini Tube |
|---|---|
| Staartlengte: | 1,5 m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
FTTH-Sluiting van de de Vezel de Optische Las van de Dalingskabel voor 1x8-Splitser kco-GJS08 3 inham 3 afzet
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 3 in 3 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
Adapter 1in van Sc van kco-j108h-32SC 1*32 1x32 4out-Doos van de de Lassluiting van de Vezel de Optische Splitser
| Type: | Inline type, horizontaal type |
|---|---|
| Invoerkabelpoort: | 5 poorten (1in4out) |
| Kabeldiameter: | 8.0~18.0 mm |
ST PC optische vezelverbindingsmachine voor het slijpen / optische vezelverbindingsmachine voor het poetsen
| V/N: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| Graad: | 0.3 dB, 3D |
| Polijstgebied: | ST PC |
LC UPC APC Vezel Optisch het Oppoetsen Kaliber 179mm Schijf Vlakslijpeninrichtingen
| P/N: | Kco-kaliber-lc-48 |
|---|---|
| Rang: | 3D 0.3dB, |
| Het oppoetsen werkingsgebied: | LC APC VAN PC UPC |
LC Connector Glasvezel Polijst Fixture / 48 Posities Patch Cord LC PC slijpmachine
| V/N: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Graad: | 0.3 dB, 3D |
| Polijstgebied: | LC PC UPC APC |

