Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
4U 16 Slot LGX PLC Optica FIbra Splitter Rack Mount Chassis Box Voor FTTH FTTx
| Materiaal: | Stalen tape |
|---|---|
| Hoog: | 4U |
| Splitter type: | LGX-type |
Optische Eind de Doosmuur van de 16 Kernenvezel Monteerbaar voor FTTH FTTA
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-fdb-0216h-YP |
| Toepassing: | FTTH, FTTA |
19 inch glijdend type rack monteren glasvezel patch panel met SC LC FC ST poorten
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*1U |
Kco-fdb-8C Openlucht maak 8 van de de Splitsersdoos van de Kernenvezel Optische ABS + PC FTTH FTTB waterdicht
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
APC van Sc UPC Vezel Optische Oppoetsende Inrichting 36 Posities voor Optische Malende Machine
| P/N: | Kco-kaliber-Sc-36 |
|---|---|
| Rang: | 3D 0.3dB, |
| Het oppoetsen werkingsgebied: | SC-APC VAN PC |
Kocent 1U 19' 'Rack Montage Fiber Optic Patch Panel met 24 kernen SC en 48 kernen LC stofdichte terminalbox
| Aansluiting 1: | SC |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*1U |
Blocklesstype Optische Vezelplc Splitser 1x16 Met hoge weerstand met SC/APC-Adapter
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1,0 m (af fabriek) |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
19-inch Hyperdensity MPO MTP Patch Panel met 96 cores in 1U Rack voor High-Density Fiber Optic Networks
| Aansluiting 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 480x245x1U |
Openluchtvezelbijlage/van de Vezel Optische Sluiting ABS van de Doospc van de Splitsersbijlage
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 2 in 2 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
Pp-ABS + Bijlage van de de Vezel Optische Las van PC de Lucht/Kabeldoosbijlage
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 2 in 2 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |

