Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
2*16 PLC het Comité van het de Splitsersflard van de Splitserslc/apc 3U Vezel Optische Rek Monteerbare Chassis ODF
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
Lage van de de Vezel Optische Splitser van het Toevoegingsverlies het Flardcomité ABS van de Beëindigingsdoos SC/APC Doos 1U
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | ABS Doostype |
Hoge betrouwbaarheid 1x16 Glasvezel Splitter LGX Module voor 19'' Patch Paneel met 0,3m Lengte
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 0.3m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
1*16 1:16 1x16 SC/APC Patchpaneel Vezel Optische Splitser 19 '' Rack Mount 1x16 PLC Splitser ODF
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
116 PLC glasvezel splitter 1x16 ABS Box 0,9mm 2,0mm 3,0mm 1 * 16 modulaire splitter
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm Glasvezel Splitter PLC Splitter met 1x8 configuratie en lage invoegverlies
| Lengte: | 1.0m |
|---|---|
| Gesplitste manier: | 1-weg ingang en 8-weg uitgang |
| Connector: | SC/APC |
1x4 Glasvezel Splitter met 2.0mm SC APC Connector en 1.0m Lengte voor Hoge Betrouwbaarheid
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*4 1x4 |
FTTH 2x16 Glasvezel Splitter met SC/APC LC/APC Connector en Compact Ontwerp voor Netwerken met Hoge Dichtheid
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
|---|---|
| Gesplitste manier: | 2weg input & 16weg output |
| Connector: | SC/APC, LC/APC |
De lucht1*8-PLC Doos Openlucht Waterdichte kco-GJS08 van de Vezel Optische Splitser voor ABS pp van FTTH GPON
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 3 in 3 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
PON FTTH FTTX 19'' 4U Fiber Optic PLC Splitter 14 slot 16 slot Chassic ODF Patch Panel
| Materiaal: | Stalen tape |
|---|---|
| Hoog: | 4U |
| Splitter type: | LGX-type |

