Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 APC G567A2 van Sc Vezel Optische Splitser
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
Van de de Doosvezel van 2*16 LGX voerde Optische de Splitserslc/apc Schakelaar 2 Manier 16 Manieroutput in
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
Duurzame Mini van de de Kabelsplitser 1x2 van de Buisvezel Optische PLC 0.9mm 1.0m LSZH SC/APC LC/APC
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1 maal 2 1x2 |
Kleine maat 0,3 m lengte 1x4 glasvezel splitter met SC/APC connector voor terminal ODF ODB box
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 0.3m |
| Splitter type: | 1*4 1x4 |
2x2 Glasvezel Splitter met 900um Kabel en 1,5m Lengte voor Betrouwbare Optische Signaalverdeling
| Pakkettype: | Mini blokloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 2*2 2x2 |
Mini Tube 2*8 Fiber Optische Splitter PLC Splitter met 1,0m 1,5m Lengte SC/APC LC/APC Connectoren
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
|---|---|
| Splitter type: | 2*8 2x8 |
| Gesplitste manier: | 2-weg ingang en 8-weg uitgang |
Hoge van de de Vezel Optische Splitser van Stabiliteitsblockless PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC/APC 1x4
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1,0 m (af fabriek) |
| Splitter type: | 1*4 1x4 |
2x2 Mini PLC Glasvezel Splitter met SC/APC Connector voor FTTH FTTA Toepassingen 0.9mm 1.0m
| Lengte: | 1.0m |
|---|---|
| Splitter type: | 2*2 2x2 |
| Connector: | SC/APC |
1x2 LGX-type glasvezelsplitter 1*2 SC/APC-connector voor FTTH FTTA-distributiebox
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 0.3m |
| Splitter type: | 1 maal 2 1x2 |
Optische de Splitserssc/apc Groene Schakelaar 0.9mm van de Blockless2x4 Vezel 2.0m Laag IL
| Pakkettype: | Mini blokloos buistype |
|---|---|
| Splitter type: | 2*4 2x4 |
| Gesplitste manier: | 2-weg ingang & 4-weg uitgang |

