Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 320 producten.
ODF-het Flardcomité van de Vezel Optische Splitser 3U 4U van de het Staalband van het Distributiekader het Aluminiumlegering
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Type splitter: | Soort minibuis |
14 Slot 19' 3U PLC Fiber Optics Splitter Rack Montagebaar patch paneel 1*2 1*4 1*8 1*16
| Materiaal: | Stalen tape |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
De openlucht Waterdichte van de de Toegangsdoos van de Vezel Optische Splitser Eindschakelaar van Sc H van OptiTap Mini
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-10B |
| Kleur: | Zwart |
De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van Sc/APC LC/APC 2 X 8
| Pakkettype: | Mini blokloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
| Type splitter: | 2*8 2x8 |
LGX-type glasvezelsplitserbox 1x8 1:8 Single Mode SM G657A SC/APC-connector
| Pakkettype: | LGX-tussenvoegseltype |
|---|---|
| Staartlengte: | 0.3m |
| Splitter type: | het 1:8 van 1*8 1x8 |
MM OM2 OM3 OM4 Multimode Splitter 1*8 1*4 1*16 1*2 ABS Box Type
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*8 1x8 |
Single Mode SM G657A 1x8 1:8 Glasvezel Splitter SC UPC LGX PLC Splitter
| Pakkettype: | LGX-tussenvoegseltype |
|---|---|
| Staartlengte: | 0.3m |
| Splitter type: | het 1:8 van 1*8 1x8 |
1x4 1:4 1*4 Cassette Slot Type ABS Box PLC Splitter LGX Inbreng Glasvezel Splitters
| Pakkettype: | LGX-tussenvoegseltype |
|---|---|
| Staartlengte: | 0.3m |
| Splitter type: | het 1:4 van 1*4 1x4 |
LGX Insert Type 1x16 PLC G652D Splitter SCU SCA Adapter Passieve glasvezel Splitter
| Pakkettype: | Mini Tube |
|---|---|
| Staartlengte: | 0.3m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
1x32 1*32 1:32 PLC Glasvezel Splitter SC APC Connector ABS Doos Type Passieve componenten
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Staartlengte: | 1.0m, 1.5m |
| Splitter type: | 1*32 1x32 |

