• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169
China De Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc/UPC

De Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc/UPC

Type connector: sc/upc
Beschikbare kabel: 3.0mm kabel, ftth kabel
kleur: blauwe
China verbind vezel snel optische schakelaars

verbind vezel snel optische schakelaars

Type connector: LC/UPC
Beschikbare kabel: de kabel van 2x3.0 ftth
kleur: blauwe
China gebied - installable vezel optische schakelaar

gebied - installable vezel optische schakelaar

Type connector: SC/APC
Beschikbare kabel: 0.9mm binnenkabel
kleur: groene
VIDEO China Waterdichte h-APC van Schakelaar Minisc voor Kabel van het de Vezel de Optische Flard van FTTH FTTA met Snelle Schakelaar

Waterdichte h-APC van Schakelaar Minisc voor Kabel van het de Vezel de Optische Flard van FTTH FTTA met Snelle Schakelaar

P/N: Kco-foac-sca-od-HW
Kleur: zwart
Toevoegingsverlies: 0.5dB
VIDEO China IP68 de waterdichte Ftth-van de de Vezel Optische Assemblage van de Dalingskabel Snelle Schakelaar van Sc van Mini Optitap H Compatibele
VIDEO China De openlucht Waterdichte Snelle Schakelaar Compatibele Huawei Corning OptiTap van Sc van BBU RRU FTTA Mini

De openlucht Waterdichte Snelle Schakelaar Compatibele Huawei Corning OptiTap van Sc van BBU RRU FTTA Mini

P/N: Kco-foac-sca-od-HW
Kleur: zwart
Toevoegingsverlies: 0.5dB
VIDEO China Sc-van de Gebiedsassemblage Multimode FTTH de Optische Kabel Snelle Schakelaar van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar

Sc-van de Gebiedsassemblage Multimode FTTH de Optische Kabel Snelle Schakelaar van de de Vezel Optische Snelle Schakelaar

P/N: Kco-Sc-MM.-55
Kleur: Beige
Toevoegingsverlies: 0.5dB
VIDEO China Multimode Schakelaar van de het Gebiedsassemblage van Sc UPC van de MM. Beige Vezel Optische Snelle Schakelaar

Multimode Schakelaar van de het Gebiedsassemblage van Sc UPC van de MM. Beige Vezel Optische Snelle Schakelaar

P/N: Kco-Sc-MM.-60
Kleur: Beige
Toevoegingsverlies: 0.5dB
VIDEO China Sc-APC FTTH Vezel Optische Snelle Schakelaar G657 kco-sca-1803

Sc-APC FTTH Vezel Optische Snelle Schakelaar G657 kco-sca-1803

P/N: Kco-sca-1803
Kleur: Groen
Toevoegingsverlies: 0.3dB
VIDEO China ONU 60mm Sc-APC Optische Vezelschakelaar FTTH kco-sca-6001

ONU 60mm Sc-APC Optische Vezelschakelaar FTTH kco-sca-6001

P/N: Kco-sca-6001
Kleur: Groen
Toevoegingsverlies: 0.5dB
1 2 3 4 5 6 7 8