• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169
China PLC Optische Splitsers1x8 Fanout

PLC Optische Splitsers1x8 Fanout

Type: 1X8
Vezel lengte: 1.0m~2.0m
Kabeldiameter: 0.9mm
China LC APC Vezel Optische PLC Splitser

LC APC Vezel Optische PLC Splitser

Type: 2x32
Connector: SC/APC, SC/UPC
Uniformiteit (Max.): 2.5dB
China Zet het vezel Optische Rek PLC Splitser op

Zet het vezel Optische Rek PLC Splitser op

PDL: 0.2dB
IL: 13.5 dB
Poort: 1 tot 16
China Mini Tube-type PLC van Vezeloptec 1x6 Splitser met SC/UPC-Schakelaar

Mini Tube-type PLC van Vezeloptec 1x6 Splitser met SC/UPC-Schakelaar

Pakkettype: Minibuistype
Lengte: 1.0m, 1.5m
Splitserstype: 1x6 met Schakelaar of 1*6 zonder schakelaar
China Mini Optische 1x3 PLC van de typevezel Splitser met SC/APC-Schakelaar

Mini Optische 1x3 PLC van de typevezel Splitser met SC/APC-Schakelaar

Pakkettype: Mini Blockless Tube Type
Lengte: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Splitserstype: 1*3 1x3
China De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8

De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8

Pakkettype: Mini Blockless Tube Type
Lengte: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Splitserstype: 2*8 2x8
China ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser

Pakkettype: ABS modulaire doos
Lengte: 1.0M
Splitserstype: 1*16 1x16
VIDEO China Mini Tube Optical Fibre Plc-APC UPC van Splitsers2*4 2x4 Sc

Mini Tube Optical Fibre Plc-APC UPC van Splitsers2*4 2x4 Sc

Pakkettype: Mini Blockless Tube Type
Lengte: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Splitserstype: 2*4 2x4
VIDEO China ABS Modulaire Enige Optische PLC van de Wijzesc/apc 1x8 Vezel Splitser

ABS Modulaire Enige Optische PLC van de Wijzesc/apc 1x8 Vezel Splitser

Pakkettype: ABS modulaire doos
Lengte: 1.0M
Splitserstype: 1*16 1x16
VIDEO China Multimode OM3-Schakelaar van de Splitsers1*2 1*4 1*8 Sc LC FC ST van de Vezel Optische Koppeling

Multimode OM3-Schakelaar van de Splitsers1*2 1*4 1*8 Sc LC FC ST van de Vezel Optische Koppeling

Pakkettype: ABS modulaire doos
Lengte: 1.0M
Splitserstype: 1*8 1x8
1 2 3 4 5 6 7 8