• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169
China Eenheid van het de Router1pots 1GE 3FE 2.4G Wifi Huawei EG8141A5 Optische Netwerk van GPON ONU de Draadloze

Eenheid van het de Router1pots 1GE 3FE 2.4G Wifi Huawei EG8141A5 Optische Netwerk van GPON ONU de Draadloze

Type:: GPON ONU
PON-haven:: SC/UPC
GE-haven:: 1GE + 3FE
China LAN 2.4G WIFI 5dbi van EchoLifehuawei EG8141A5 1GE 3FE Antenne ONU XPON GPON EPON ONU

LAN 2.4G WIFI 5dbi van EchoLifehuawei EG8141A5 1GE 3FE Antenne ONU XPON GPON EPON ONU

Type:: GPON ONU
PON-haven:: SC/UPC
GE-haven:: 1GE + 3FE
China GPON ONT ONU Huawei HG8546M 1GE 3FE LAN Ports 1 Router EPON ONT van USB WiFi van de Stemhaven

GPON ONT ONU Huawei HG8546M 1GE 3FE LAN Ports 1 Router EPON ONT van USB WiFi van de Stemhaven

Type: GPON ONU
PON-haven: SC/UPC
GE-haven: 1GE + 3FE
China Optische Eindeenheid 1GE+3FE+1POTS+1USB+2.4G WiFi Huawei HG8546M GPON ONU ONT

Optische Eindeenheid 1GE+3FE+1POTS+1USB+2.4G WiFi Huawei HG8546M GPON ONU ONT

Type: GPON ONU
PON-haven: SC/UPC
GE-haven: 1GE + 3FE
China 1GE GPON ONU EPON XPON ONT GPON Eindhuawei Echolife HG8310M GEPON

1GE GPON ONU EPON XPON ONT GPON Eindhuawei Echolife HG8310M GEPON

Type: GPON ONU
PON-haven: SC/UPC
GE-haven: 1 haven
China Het brug-Type PON ONT van FTTH Gpon ONU 1GE Huawei HG8310M English Firmware

Het brug-Type PON ONT van FTTH Gpon ONU 1GE Huawei HG8310M English Firmware

Type: GPON ONU
PON-haven: SC/UPC
GE-haven: 1 haven
China EOC Hoofdethernet over Coaxiaal VOD CATV IPTV EOC ONU OF KCO7934

EOC Hoofdethernet over Coaxiaal VOD CATV IPTV EOC ONU OF KCO7934

Type: EOC
Rf-haven: 1 haven
Rf-Frequentieband: 7.5-65MHz
China KCO761x ONU EOC Hoofdethernet over het Coaxiale Systeem van de de Cameramonitor van VOD CATV IPTV

KCO761x ONU EOC Hoofdethernet over het Coaxiale Systeem van de de Cameramonitor van VOD CATV IPTV

Type: EOC
Rf-haven: 1 haven
Rf-Frequentieband: 7.5-65MHz
China GPON OLT 8 van het de Vezel Optische Materiaal van PON FTTH Actieve Steun 512/1024 Beëindigen - gebruikers kco-G8608T

GPON OLT 8 van het de Vezel Optische Materiaal van PON FTTH Actieve Steun 512/1024 Beëindigen - gebruikers kco-G8608T

Type: GPON OLT
PON-haven: 8 Pon-Havens
eind - gebruikers: Steuneind 512/1024 - gebruikers
China de Actieve Vezel Optische EPON GPON ONU van 1FE 1FE 1VOIP FTTH zonder Wifi kco-2210K

de Actieve Vezel Optische EPON GPON ONU van 1FE 1FE 1VOIP FTTH zonder Wifi kco-2210K

Type: GPON ONU
GE-Haven: 1 haven
FE haven: haven 3
1 2