• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : David He
Telefoonnummer : 86-13410896018
WhatsApp : +8613410896018

Router van tweede Hand de Originele Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi

Plaats van herkomst China
Merknaam Huawei
Certificering ISO9001
Modelnummer EG8145V5
Min. bestelaantal Onderhandeling
Prijs Negotiation
Verpakking Details Kartondoos, houten pallet
Levertijd 3-5 werkdagen
Betalingscondities Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen 50000pcs/Month
Productdetails
Type GPON ONU ONT PON-haven SC/APC
GE-haven 4GE Netwerk Draadloze Lan, Getelegrafeerde LAN, TCP, Ip, Wifi
P/N EG8145V5 Dimensie 31*225*122 (mm)
Gewicht 0,4 kg Compatibele OLT Huaweireeks
Hoog licht

EchoLife EG8145V5 GPON ONU

,

De Router van GPON ONU ONT Wifi

,

Het Apparaat van 4GE Onu

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Router van tweede Hand de Originele Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi

 

De Beschrijving van Huaweiecholife EG8145V5:

- Huawei EG8145V5 GPON ONT is een verpletterenen-type ONT in de alle-optische de toegangsoplossing van Huawei.

- Het gebruikt de GPON-technologie om ultra-breedbandtoegang voor gebruikers uit te voeren.

- Het verstrekt 4 GE+1 POTS+1 USB+2 WiFi (4 GE-havens, 1 POTTENhaven, 1 USB-poort, 1 haven van 2.4G WiFi en 1 haven van 5G WiFi).

- De hoge het door:sturen prestaties verzekeren de gebruikerservaring van stem, gegevens en de videodiensten van HD, en voorzien klanten van een ideale alle-optische toegangsoplossing en een naar de toekomst gericht vermogen van de de dienststeun.
- EchoLife EG8145V5 is een intelligente Netwerkterminal van verpletterenen-type Optische (ONT) in de oplossing van Huawei FTTH. Door de GPON-technologie te gebruiken, wordt de ultra-breedbandtoegang verleend voor huisgebruikers.

- EG8145V5 steunt 802.11ac-dubbel-frequentiebanden en kenmerkt krachtige het door:sturen mogelijkheden om een uitstekende ervaring met stem, Internet, en de videodiensten van HD te verzekeren.

- Deze eigenschappen maken tot EG8145V5 een perfecte optie voor breedbandtoegang.

 

De Toepassingen van Huaweiecholife EG8145V5:

 

Router van tweede Hand de Originele Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi 0

 

De Parameter van Huaweiecholife EG8145V5:

 
Punt EchoLife EG8145V5
Afmetingen (H x W x D) 31*225*122 mm (zonder een externe antenne en stootkussens)
Werkende temperatuur 0°C aan 40°C
Werkende vochtigheid 5% relatieve vochtigheid aan 95%-(non-condensing) relatieve vochtigheid
De input van de machtsadapter 100-240 V AC, 50/60 Herz
Systeemvoeding 11-14 V GELIJKSTROOM, 3 A
Statische machtsconsumptie 3.6 W
Maximummachtsconsumptie 9 W
NNI GPON
Optische Schakelaar SC/APC
Havens 1POTS+4GE+2.4G/5G wi-Fi+1USB
Indicatoren POWER/INTERNET/USB/LAN/WLAN  
Eigenschappen van interfaces
GPON-haven Klasse B+
Ontvang gevoeligheid: -27 dBm
Maximum optische macht: -8 dBm
Golflengte: stroomopwaartse 1310nm/stroomafwaarts 1490nm
WBF (G.984.5)
Afbeelding tussen GEM Port en TCONT
Authentificatie door Sn of wachtwoord (G.984.3-norm)
Tweerichtingsfec
SR-DBA en nsr-DBA
Type B
Ethernethavens Ethernet op haven-gebaseerd en DE-etiketteert VLAN die etiketteren
1:1 VLAN, N: 1 VLAN, of transparant VLAN
QinQ VLAN
MAC-adresgrens
MAC-adres het leren
Auto-onderhandeling: 10/100/1000 Mbps
POTTENhaven Massa. REN: 4
Het coderen/het Decoderen: G.711A/μ, G.729a/b, G.722
Fax - wijze T.30/T.38/G.711
DTMF
Noodoproepen
USB-poort USB 2,0
FTP-netwerkstation
SAMBAdossier het delen
DLNA-functie
WLAN IEEE 802,11 b/g/n (2,4 GHz)
IEEE 802,11 a/n/ac (5 GHz)
2x2 MIMO in beide banden
De aanwinst van de antenneenergie: dBi 5
WMM
WPS
Veelvoudig SSID
2.4 en 5 GHz gelijktijdig
Maximum theoretische productie:
300 Mbps in 2,4 GHz band, 867 Mbps in 5 GHz band
Softwarefuncties
Slimme verbinding Slimme WiFi-dekking
Autoonderhandelingsslokje/H.248
Ouderlijke controle
Om het even welke dienst beschikbaar op om het even welke haven
L2/L3 (IPv4) door:sturen
Andere functies WiFi-sluitingsprogramma
Portaal/802.1x-authentificatie
SoftGRE het delen
Slimme O&M IPTV-kwaliteitsdiagnostiek
eMDI
ONT-schurkenopsporing en isolatie van OLT
Vraagwedijver, kringstest, lijn-lijn test
PPPoE en DHCP-simulatie/het testen
WLAN-wedijver
Layer3 functies PPPoE/statische IP/DHCP
NATIONAAL/NAPT
Haven het forwaring
ALG, UPnP
DDNS, DNS-server, DNS client
IPv4/de dubbele stapel van IPv6
DS-Lite
IPv6 SPI
Statisch/Gebrek Tracy
Multicast IGMP v2/v3-volmacht/het snooping
MLD v1/v2-het snooping
QoS Ethernethaven het beperken
802.1p Prioritization
SP/WRR/SP+WRR
Pakket het Beperken (uitzending)
O&M OMCI/Web UI/RT-069
Softwaresteun

 

Het Productfoto van Huaweiecholife EG8145V5:

 

Router van tweede Hand de Originele Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi 1

 

De Eigenschap van Huaweiecholife EG8145V5:

 

- De Configuraties stop-en-PlayL worden automatisch geleverd door het netwerkbeheersysteem opdragen zo het ter plaatse niet wordt vereist.
- Efficiënte energie: Geïntegreerde PON, stem, gateway, en LSW-modules, met maximaal 25 besparingen van de percentenmacht.
- De uitvoerige drievoudig-Speldienst: ONT verstrekt overvloedige havens om de veelvoudige toegangsdiensten, met inbegrip van opslag naar huis netwerk-in bijlage, internettoegang, en de videodiensten uit te voeren, die gebruikers aanbieden de uitvoerige drievoudig-speldienst.
- De eindklasse B+ van GPON ONT
- De havengpon Sc UPC van de vezel optisch schakelaar
- 4 rj-45 10/100/1000 LAN van Mbps Gigabit Ethernet havens
- 2 x USB
- 1 de haven van de POTTENtelefoon (1x-POTTEN RJ11)
- Dubbel-band 2,4 GHz en 5 GHz AC WiFi transmissie
- Steunen moderne ac norm en 2x2-mimo dualchain technologie
- De maximum theoretische productie is tot 300 Mbps in de 2,4 GHz band en 867 Mbps in de 5 GHz band

 

Huawei ONU Hoofdcatalogy:

 
HG8010H
GPON 1*GE ONU
EG8010H
GPON 1*GE ONU
HG8311
GPON 1*GE ONU
HG8010
EPON 1*GE ONU
HG8240F
Onu van EPON 4*FE+2Tel
HG8240F
Onu van GPON 4*FE+2Tel
HG8040F
GPON 4*FE ONU
HG8040F
EPON 4*FE ONU
HG8540 (M)
GPON 1*GE+3FE ONU
HG8310M
GPON 1*GE ONU
HG8340M
GPON 4*FE ONU
HG8342M
GPON 4*FE+2Tel ONU
HG8346M
GPON 4*FE+2TEL+WIFI ONU
HG8546M
GPON 1*GE+3FE+1TEL+1USB+WIFI ONU
HG8247H
GPON 4GE+2TEL+WIFI+1USB+CATV ONU
HS8546V5
GPON 4*GE+1TEL+1USB+WIFI (2.4G/5G) ONU
EG8145A5
EPON/GPON 4GE+1TEL+2USB+WIFI (2.4G/5G)
EG8145V5
EPON/GPON 4GE+1TEL+2USB+WIFI (2.4G/5G)
HN8245Q
Update: 10*ge 4ge+2tel+2usb+wifi (2.4G/5G)
MA2671-4T
GPON EPON 4GE ONU
Ma5675-I
GPON 1GE+1FE+1TEL+WIFI+USB
MA5675
GPON EPON 4GE+4TEL+WIFI ONU
MA5675M
GPON EPON 4GE+4TEL+WIFI ONU
HG8321
GPON 2FE+1TEL ONU

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees