Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
LGX-de Optische Splitser FTTH GPON Haven 1 x 64 van PON van de Moduleg657a Vezel
| Type vezel: | enige wijze G657A1 |
|---|---|
| IL: | 20.5dB |
| RL: | >55dB |
Optische Vezelsplitser 2X8/het Verliesvezel van de Vezel Optische Splitser aan het Huistype
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, LC/APC |
| vezel: | 9/125 um SMF-28e of de klant benoemt |
Corningsplc ABS van de Vezel Optische Splitser 2x4 Module met de Schakelaar van LC/APC
| Type: | 2X4 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, LC/APC, SC/UPC |
| vezel: | 9/125 um SMF-28e of de klant benoemt |
Rek 1 tot 16 van de de Vezel Optisch Splitser van de Cornings zet Enig Wijze de Schakelaar van Sc op/APC
| PDL: | 0.2dB |
|---|---|
| IL: | 13.5 dB |
| Poort: | 1 tot 16 |
1 tot 4 Vezel Optische Splitser, 19 Duimplc de Geestelijke Doos van de Splitsersmodule LGX
| Pdl: | <0,2db |
|---|---|
| Splitter type: | 1 tot 4 |
| Kabeldiameter: | 0,9 mm |
Vezel Optische Splitser met beperkte verliezen 1X2 FTTH met de Vezelschakelaars van FC UPC Corning
| Type: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC, SC/APC, SC/UPC |
| vezel: | 9/125 um SMF-28e of de klant benoemt |
1x32 PLC Mini 0.9mm 1.0m Vlecht SC/APC van Vezel de Optische Splitser voor de Sluiting van de Splitsersdoos
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1,0 m (af fabriek) |
| Splitter type: | 1*32 1x32 |
Mini Tube Optical Fiber Plc-APC UPC van Splitserssc 2 X 4
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
|---|---|
| Type splitter: | 2*4 2x4 |
| Gesplitste manier: | 2-weg ingang & 4-weg uitgang |
Inbouwbare corrosiebestendige glasvezelverdeler met brede golflengtebandbreedte en LGX-box
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 0.3m |
| Splitter type: | 1*8 1x8 |
De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8
| Pakkettype: | Mini blokloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
| Splitter type: | 2*8 2x8 |

