Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
4 de Dienst Einddoos 5G FTTA Diëlektrisch Stub Fiber Hub Box van Multiport van de havensmst Doos
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-04C |
| Kleur: | Zwart |
De binnen van de het Netwerkbeëindiging van 4 Kernenfo Doos 0.15dB voor de Adapters van Sc FC ST
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
24 de Beëindigingsdoos van de kernenodf Optische Vezel/van de Distributiedoos Rubberstrook
| Materiaal: | ABS, ABS+PC, kunststof |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
IP65 Waterdichte 12 Poorts FTTH Terminal Box met 1x8 Splitter en Wandmontage Ontwerp
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-12A-SX |
| Kleur: | Grijs |
48 Doos van de het Netwerkbeëindiging van de Kernenlc rekt de Duplex1u Lade, het Monteerbare Comité van de Vezelbeëindiging
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
|---|---|
| verlies terug: | 55dB |
| Connector: | LC duplex |
Outdoor Fiber Distribution Box met 320x240x100mm Grootte, 1x16 PLC Splitter, en Wall/Pole Mount voor FTTH Netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
Van de de Afdelingsmultiplextelegraaf FTTH/FTTx 1310/1550/1490nm EPON FWDM van de filtergolflengte de Filterwdm
| Kabelmateriaal: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Pak methode: | roestvrijstalen buis, ABS-doos |
| Kabeldiameter: | 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm |
19 Monteerbaar 96core LC Duplex1u MPO MTP Optica Fibra het Flardcomité van het Duimrek
| Aansluiting 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC/UPC, LC/APC of op maat |
| Grootte: | 480x245x1U |

