Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
Binnen 19“ Kader 720 van de Vezel Optisch Distributie de Vezels van Kernenfo voor FTTB-Netwerk
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
Openlucht Plastic de Beëindigingsdoos van de Vezel Optische Einddoos/16 Kern FTTH
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Connector: | SC, LC, E2000, ENZ |
| Sollicitatie: | buiten, wandmontage, waterdicht |
Waterdichte Vezel Optische Einddoos 12 de Sluitingen van FO ODF voor FTTB-Kabels
| Materiaal: | ABS, ABS+PC, kunststof |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
ABS Modulaire Single Mode SC/APC 1x8 1*8 1:8 PLC Splitter voor glasvezel
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |
Openluchtvezel Optische Einddoos 16 Havens 96 boort kco-fdp-16M 1X16 LGX Splitsersdoos uit
| onderdeelnummer: | Kco-fdp-16M |
|---|---|
| Materiaal: | ABS + PC |
| kleur: | Witte Aangepaste Zwarte |
2U MPO MTP 192fo High Desity Patch Panel Glijdend MTP Glasvezel Rack Mount ODF
| Aansluiting 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC duplex |
| Grootte: | 480x245x2U |
16-aderige glasvezel einddoos met IP55-bescherming en 1x16 PLC-splitter voor wandmontage binnenshuis
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
Pre Geëindigd Waterdicht van de de Distributiedoos van FTTH IP65 1x16 Optische
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Kleur: | Wit |
Optische de Beëindigingsdoos van de splitserskabel, Comité 3 van de Vezelbeëindiging in 1 FTB
| Capaciteit: | 96 vezels |
|---|---|
| Functie: | 3 in 1 |
| Materiaal: | Staal |
De Vezel Optische Einddoos van telecommunicatienetwerken/Openlucht Einddoos
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |

