Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
6 de Optische Einddoos van de havenfdb Vezel
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
SC APC Outdoor IP65 4 Cores Optische vezel terminatie box CTO Distributie box
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Kleur: | Grijs |
1 tot 32 G657A1 Passieve Splitter Single Mode Rackgemonteerde 1:32 PLC Splitter
| IL: | 16.5 dB |
|---|---|
| Haven: | 1 tot 32 |
| Connector: | SC/APC, LC/APC of aangepast |
van 2port FDB Openlucht Waterdichte 1x2 de Splitsersdoos van de de Vezel Optische Einddoos FTTH IP67
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
SC/UPC passieve vezelsplitters 1x2 1:2 1*2 Invoegtype LGX PLC-splitter
| Pakkettype: | LGX-tussenvoegseltype |
|---|---|
| Staartlengte: | 0.3m |
| Splitter type: | het 1:2 van 1*2 1x2 |
Vlak Optische Vezel 0.9mm 1.5m LSZH van de Golfgeleider1x2 PON GPON Splitser
| Type: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC of aangepast |
| Vezel: | 9/125 UM SMF-28E of Customer Appo |
12 kernen 4 de Optische Einddoos Volledige Geladen Pool van de Havensvezel zetten KCO op - FXX -12
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
72 zet de de Vezel Optische Einddoos van havenssmc, Openluchtmuur Pool Ftth-het Dwarskabinet van de Distributiedoos op
| Materiaal: | SMC |
|---|---|
| Kabel haven: | 6 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Van de Optische Vezelbijlage 1 X 64 van het waterbewijs IP68 de Splitserslas 288 Kernen
| Type: | Koepeltype, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 1 in 6 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
1:8 Modulair type SC/APC 2,0 mm 1,5 m ABS Box 1x8 1*8 Fiber Optical PLC Splitter
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |

