Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
Buiten IP65 16 poorten glasvezel terminatie doos met 16 vezels capaciteit voor FTTH-toepassingen
| Onderdeelnummer: | KCO-0416W |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit Zwart Aangepast Grijs |
Waterdicht IP65 glasvezelverspreidingsdoos met ABS+PC-materiaal en SC/ST/LC/FC/E2000-aansluitingen voor wand- of paalmontage
| Onderdeelnummer: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
OM4 MPO MTP Fiber Patch Cord LC SC Connector 8 12 24 Core Roze Violet LSZH
| Verbinding: | MPO |
|---|---|
| Vezel: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Dekking: | PVC, LSZH |
Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center
| Connector: | MPO |
|---|---|
| Vezel: | SM, OM3, OM4, OM5 |
| Dekking: | PVC, LSZH |
De Binnen van de de Vezel Optische Beëindiging van 8 Kernenfo van FTTC de Doositb Muur zet op
| Materiaal: | Staal, metaal |
|---|---|
| Connector: | ST, FC, LC, E2000, enz |
| Sollicitatie: | binnen, glasvezel naar de computer, FTTC |
19 inch 2U 48 poorts SC Simplex LC Duplex Glasvezel Patch Paneel Box met Koudgewalst Stalen Constructie
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*2U |
De mini het Type van Buisblockless Vezel Optische PLC diameter van de Splitsers1x16 2x16 0.9mm Vlecht
| Type: | 1x16, 2x16 |
|---|---|
| Vezel lengte: | 0.3~1.5m |
| Kabeldiameter: | 0.9mm |
van de de Vezel Optische Einddistributie van 4port FDB de Openluchtdoos van de de Doosftth 1x4 Splitser
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
1 x 32 Blockless PLC Vlaklightwave Kringssplitser met de Schakelaar van FC UPC
| Type: | 1x32 |
|---|---|
| Vezellengte: | 1,5 m |
| IL: | < 17,0 dB |

