Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
Mini-tube optische vezel PLC Splitter 2:4 2*4 2x4 SC APC UPC
| Pakkettype: | Mini blokloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
| Splitter type: | 2*4 2x4 |
1*16 vezel Optische Einddoos, van de de Vezel de Optische Distributie van 4 Havenssmc Eenheid KCO - SMC - 016
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |
16 Havens buiten de Vezel Optische Einddoos kco-fdb-16S van het Waterbewijs FTTH FTTB
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.10dB |
| verlies terug: | 55dB |
GPON-Vezel Optische Einddoos, 1*8-Splitsersdoos 8 Havenswater - ondoordringbaar maken
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.10dB |
| verlies terug: | 55dB |
16 / 24 de Vezel Optische Einddoos kco-fdb-16S van de kernenftth FTTB Distributie
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.10dB |
| verlies terug: | 55dB |
1 * Vezeloptische de Lassluiting pp van 64 Sc/UPC/ABS Materiaal voor de Kabels van de Stadstelefoon
| Type: | Koepeltype, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 1 in 6 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
12 Poorts 19 Inch Rack Mount Glasvezel Patchpaneel met Lade Schuif 485x300x1U Ontwerp
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*1U |
Openluchtwater die Optische de Splitsers Einddoos FTTH FTTB kco-fdb-8C ondoordringbaar maken van de 8 Kernenvezel
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.10dB |
| verlies terug: | 55dB |
16 vezels Mini Splitter Fiber Optic Terminal Box met ABS+PC materiaal voor buiten IP65 bescherming
| Onderdeelnummer: | KCO-0416B |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
Kco-odp-16B van de de DistributieKabeldoos van de Vezel Optische Einddoos de Dalingsweerstand
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |

