Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
1064nm Golflengte Single Mode Glasvezel Optische Circulator met FC/APC Connector en 1,0m Lengte voor EDFA en Glasvezel Sensoren
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Type: | 1 maal 2 1x2 |
SC/UPC SC/APC 4 Sluiting van de de Vezel de Optische Las van de Havensfosc Doos
| Type: | Gealigneerd Type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 4 havens |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
48cores Horizontale inline 1*8 PLC Glasvezel Splice Gehalte KCO-H0848-SZ
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabel poorten: | 8 HAVENS |
| Kabeldiameter: | 8.0~18.0 mm |
KCO-H0848-SZ Waterdichte glasvezel splitser splice behuizing doos 16fo 32fo 1*16 1*32
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabel poorten: | 8 HAVENS |
| kabeldiameter: | 8.0~18.0 mm |
IP65 Outdoor FOSC Horizontale 3in 3out IP68 72fo Glasvezel Splice Doos
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabel poorten: | 6 poorten, 3 in 3 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
Enige Wijze 4 van de de Kabelsplitser van de Vier Havenvezel Optische de Laser Circulatie Hoge Macht
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Type: | 1 maal 2 1x2 |
1U van de het Rekodf Eindvezel van de ladedia Vezeloptisch het Flardcomité 24 Havens 48 Vezel FTTH 19“
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
ODF-van de de Beëindigingsdoos OM4 OM5 1U 24 van de Distributievezel Optisch van de de Haven Roterend Las het Flardcomité van Rackmount
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Type: | 1 maal 2 1x2 |
FTTH Inline Horizontale Glasvezel Splice Closure 2 4 Core KCO-H0202-MK 1in 2out
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabel poorten: | 3 havens |
| kabeldiameter: | 2.0~5.0mm |

