Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
16.2dB van de Splitsersgigabit van het toevoegingsverlies Vezeloptische Passieve Optische het Netwerkabs 1 x 8
| Type: | 1X8 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC, LC/UPC of aangepast |
| Vezel: | 50/125 um of 62,5/125 um SMF-28e of door klant aangewezen |
FTTH-Vezel Optisch ABS Doosplc Splitser/van de de Optische Vezelsplitser van Corning Type 1 x 4
| Type: | 1x4 |
|---|---|
| Connector: | LC/APC, FC/UPC of aangepast |
| Vezel: | 9/125 UM SMF-28E of Customer Appo |
Buiten1x32-de Sluitingsdoos 2 van de Vezel Optische Las in 2 kco-GJS114
| Type: | Gealigneerd type, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 6 in 8 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
Waterdichte de Vezel Optische Einddoos 4 van FTTH APC van Havenssc Optische Distributiedoos
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| P/N: | Kco-fdb-04-mk |
| Kleur: | Grijs |
Openlucht de Vezel Optische Einddoos 4 de Haven NAP Termination Box van FTTH van Kernensc
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| P/N: | Kco-fdb-04-mk |
| Kleur: | Grijs |
48 kernen 32 poort FTTH glasvezel terminal doos met 340 * 260 * 110mm afmetingen voor de buitendistributie
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Connector: | SC |
1*8 Glasvezel Splitter 4 poorten KCO-3348-18SC SC UPC Wandmontage Glasvezel Behuizing
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabel poorten: | 4 havens |
| kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
1x32 Glasvezel PLC Splitter met SC/APC Connector en Rack Mount voor Laag Invoegverlies en Hoge Betrouwbaarheid
| Pakkettype: | LGX -doos |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Splitter type: | 1*32 1x32 |
16 poortcapaciteit Buiten IP65 glasvezel terminal box met 1x8 splitter voor FTTH toepassingen
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-TK-208 |
| Kleur: | Grijs/Zwart/Aangepast |
Mini Type 1x16 1:16 1*16 PLC Optische Splitters SC UPC APC G657A Glasvezelkabel
| Pakkettype: | Mini Tube |
|---|---|
| Staartlengte: | 1,5 m |
| Splitter type: | 1*16 1x16 |

