Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC optische splitser Mini Steel Tube SC Connector 0.9mm LSZH
| Pakkettype: | Mini Tube |
|---|---|
| Staartlengte: | 1.0m, 1.5m |
| Splitter type: | 1*32 1x32 |
1 x 16 Blockless Lage PDL Passieve Optische Splitsersvezel Optische G675A, FTTH-het Verlies van de Splitserstoevoeging
| Type: | 1x16 |
|---|---|
| Vezellengte: | 1.0m, 1.5m |
| IL: | < 14,0 dB |
Koepeltype Sluiting van de Vezel de Optische Las, Vezel Optische Gezamenlijke Doos 1 in 6 uit kco-05a-32
| Type: | Koepeltype, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 1 in 6 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
Het Rek van de Kabeltelevisie1x32 Haven zet Splitsers Passieve ABS Doos, Optisch Splitsersverlies op
| Type: | 1x32 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, LC/APC |
| Vezel: | 9/125 UM SMF-28E of Customer Appo |
12 van de Vezel Optische Kabeldoos van de kernen Min Capaciteit Horizontale Type voor PLC Splitser
| Type: | Koepeltype, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 1 in 6 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
1 * 16 2 * 16 Sluiting van de de Vezel Optische Las van Sc DLC, 1 in 4 uit Vezel Optische Gezamenlijke Sluiting
| Type: | Koepeltype, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 1 in 6 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
132 ABS modulaire doos type PLC optische splitter 1x32 1*32 2,0 mm SM G657A
| Pakkettype: | ABS modulaire doos |
|---|---|
| Splitter type: | 1*32 1x32 |
| Gesplitste manier: | 1 weginvoer en 32 weguitvoer |
Openlucht van de de Splitserslas van 1x16 Optische Doos 4 het Waterondoordringbaar maken kco-GJS114 van Kabelhavens
| Type: | Gealigneerd type, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 2 in 2 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
Planar lichtgolfscircuit 1:8 PLC optische splitter FC APC adapter, Single Mode Fiber Splitter 1x8
| Pdl: | <0,2db |
|---|---|
| IL: | 10.8dB |
| Vezeltype: | Enige wijze G657a1 |

