Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
2.0mm SM FBT Gesmolten de Vezel Optische Splitser van de Koppelings Enige Wijze 1*2 met de Schakelaar van Sc/UPC
| kabelmateriaal: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kabel lengte: | 1.0m |
| Kabeldiameter: | 2.0mm |
FTTH-Optische de Lassluiting van de Dutje Openluchtvezel/de Gezamenlijke Optische 16 Kernen van de Sluitingsvezel
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 2 in 2 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
10 Core Pre Connected Fiber Optic Terminal Box met 1x2 PLC Splitter Vermindert TCO met 15-30% voor FTTx Netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTTA-10B |
| Kleur: | Zwart |
LC Multimode Gesmolten 1x2 de Vezel Optische Splitser van Sc FC de HEREN FBT Koppeling
| kabelmateriaal: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Kabel lengte: | <1> |
| Kabeldiameter: | 2.0mm, 3.0mm |
Multimode Vezel Optische Splitser van GPON EPON FTTH 1x8, de Optische Vezelkoppeling 50/125 van OM3
| Type: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Vezel lengte: | 0.3~1.5m |
| Kabeldiameter: | 0.9mm |
Monteerbare van de de Lassluiting van de 288 Kernenvezel van muurpool Optische de Bijlagedoos kco-jcd-288
| Type: | Gealigneerd type, Horizontaal type |
|---|---|
| Kabelhavens: | 8 havens |
| Kabeldiameter: | 10.0~17.0mm |
Repareer Type 24 Poorten SC Simplex Glasvezel Patchpaneel 1U 19 Inch Rack Mount Distributiebox
| Aansluiting 1: | SC |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*1U |
1U 12 Ports 19 Inch SC Duplex Fiber Optic Patch Panel met aangepast logo en OEM ODM service in koudgewalst staal
| Aansluiting 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | Lc quad |
| Maat: | 485*300*1U |
High Density 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Panel Terminal Box
| Aansluiting 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC/UPC, LC/APC of op maat |
| Grootte: | 480x245x1U |
PM Polarisatie die Circulatie 3 Havenfc APC van de Vezel Optische Splitser Enige Wijze handhaven
| Materiaal: | Staalloos buistype |
|---|---|
| Lengte: | 1.0m |
| Type: | 1 maal 2 1x2 |

