-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
Monteerbare van de de Lassluiting van de 288 Kernenvezel van muurpool Optische de Bijlagedoos kco-jcd-288
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | KCO, Kocent Optec Limited |
| Certificering | iSO9001, RoHS |
| Modelnummer | Kco-jcd-288 |
| Min. bestelaantal | onderhandelingen |
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | Kartondoos, houten pallet |
| Levertijd | 5~14 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Levering vermogen | 5000 stuks / week |
| Type | Inline type, horizontaal type | Kabelpoorten | 8 poorten |
|---|---|---|---|
| Kabeldiameter | 10,0~17,0 mm | Min. capaciteit | 4 cores |
| Maximale capaciteit | 288 cores | Materiaal | PPR, ABS, PC, PP |
| Markeren | Fiber Optic Splice behuizing,Vezel Optische Gezamenlijke Sluiting |
||
Wand-/paalmontage 288-aderige glasvezel lasdoos KCO-JCD-288
Overzicht:
De KCO-JCD-288 glasvezel lasdoos, ook wel glasvezel toegangsterminal genoemd, kan tot 24 abonnees en 144 laspunten bevatten als afsluiting.
Het wordt gebruikt als lasafsluiting en als eindpunt voor de feeder kabel om te verbinden met de drop kabel in FTTx netwerksystemen.
Het integreert glasvezellassen, splitsen, distributie, opslag en kabelverbinding in één solide beschermende doos.
Het is ontworpen om zonder schroeven af te dichten.
Het compacte formaat en het flip-over deksel zorgen voor eenvoudige bediening en volledige functionaliteit.
De lasbakken zijn aan één zijde met een scharnier verbonden, wat de bediening in elke bak vergemakkelijkt.
Het is ontworpen om bedieningsschade te voorkomen.
Snelle details over horizontale glasvezel lasdoos:
| Onderdeelnummer: | KCO-JCD-288 |
| Naam: | Wand-/paalmontage glasvezel lasdoos |
| Afmetingen: | 395*245*130mm |
| Gewicht: | ongeveer 5,0 kg |
| Kabelingang: | 8 poorten |
| Toepasselijke kabeldiameter: | Max. 17,50 mm |
| Capaciteit glasvezels: | 288 aders |
| Aantal lasbakken: | max. 12 bakken |
| Afdichtingstype: | Mechanisch |
| Kleur: | Zwart |
| Verpakking: | 4 stuks/doos/ 540*410*375mm |
Technisch:
- Waterdicht ontwerp met IP-68 beschermingsniveau.
- Geïntegreerd met opklapbare lascassette en adapterhouder.
- Slagtest: 1K10.
- Treksterkte: 100N.
- Volledig robuust ontwerp
- Volledig roestvrijstalen plaat en anti-roest bouten en moeren.
- Glasvezel buigradius controle meer dan 400 mm.
- Geschikt voor fusielassen of mechanisch lassen.
- Materiaal: ABS/ PC/PPR/PP Kunststof
- Kabeldiameter: 7,0-17,0 mm
- Werktemperatuur: -40℃ tot 65℃
Toepassingen:
- Veel gebruikt in FTTH toegangsnetwerken
- Telecommunicatienetwerken
- CATV-netwerken
- Datacommunicatienetwerken
- Lokale netwerken
- Direct begraven, ondergronds, leidingen, handgaten, kanaalmontage, wandmontage, paalmontage.
Kenmerken:
- Eenvoudige bediening en installatie.
- Draaibare en afneembare lasbak voor eenvoudig lassen
- Grote corrosiebestendigheid
- Geschikt voor elke zware omgeving
- Anti-bliksem
- Grote waterdichte functie.
- Wandmontage
- Paalmontage
Productfoto's:
![]()
![]()
![]()
![]()
Installatie:
![]()
Naast deze lasdoos leveren we ook deze serie las-splitterdozen voor 16 en 24 aders, die de installatie van de splitter in de doos mogelijk maken, zoals 1*2, 1*4, 1*8, 1*12, 1*16, 1*24 glasvezelsplitters. We kunnen een adapterplaat installeren om aan de splittervraag te voldoen.
OEM/ODM Service:
Als u uw eigen merklogo op de goederen wilt weergeven, zoals de kabel, verpakkingstas, label of waar dan ook. Dat is geen enkel probleem. Onze OEM- en ODM-service staat altijd klaar om dit te doen.
Verpakking:
Volgens Standaard Export Verpakking.
Kartonnen doos, houten kist, houten pallet.
Verzending:
- Internationale express zoals UPS, TNT, DHL, etc.
- Internationaal luchtvervoer: CA, AA, EA, etc.
- Over zee

