Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
4U vezel Optisch PLC het Comité van het Splitsersflard Distributiekader 14 16 Groef SC/APC LC/APC
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
ST van het de Optische Vezel de Oppoetsende Kaliber van PC van de de Vezel Optische Schakelaar Oppoetsende Inrichting
| Naam: | Oppoetsende Inrichting van de vezel de Optische Schakelaar |
|---|---|
| Rang: | 3D 0.3dB, |
| Het oppoetsen werkingsgebied: | ST PC |
127mm Silica Gel Fiber Optic Polishing Pad with 0.3dB Grade and 3D Polishing for Precision Grinding
| P/n: | KCO-PAD-JP-70 |
|---|---|
| Cijfer: | 0.3 dB, 3D |
| Polijstgebied: | Glasvezelconnector |
Kiest de de Vezel Optische Splitser 1X16 van FTTH GPON de Cassette van de Wijzekabel LGX uit
| RL: | >55dB |
|---|---|
| IL: | 13.5dB |
| Type vezel: | enige wijzeg657a1 corning vezel of aangepast |
Openlucht Anti UV Einddoos 1/32 van de Vezel Optische Splitser met de havens van SC/APC FTTH 24
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.10dB |
| verlies terug: | 60dB |
LC/APC duplex de Optische Vezelplc van 2*16 G657A2 Splitserslgx Doos
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
3U 19 inch ODF-optische vezels 1x4 PLC-vezelsplitser Chassic Rack Mount Patch Panel 14 16 slot
| Materiaal: | Stalen tape |
|---|---|
| Hoog: | 3u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
FTTA 10 Ports NAP 1*8 Splitter Fiber Optic Terminal Box met waterdichte connector
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Kleur: | Zwart |
Pool zet FTTA 8 de Vezel Optische Beëindiging CTO NAP Box van Havens Minisc op
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-10B |
| Kleur: | Zwart |
FC/UPC de Enige Optische Splitser van de Wijze1310/1550nm Vezel, de Dubbele Splitser van de Vensters1*2 FBT Koppeling
| Kabelmateriaal: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Pak methode: | roestvrijstalen buis, ABS-doos |
| Kabeldiameter: | 2,0 mm, 3,0 mm |

