Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
96 Core SC Simplex 4U Drawer Rack Montagebaar glasvezel distributie paneel en patch paneel
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*4U |
19 inch standaard rack-monteerbaar glasvezel patchpaneel met lade en max. 192 LC Quad adapter
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*2U |
IP67 waterdichte van de Sluitingscajas van de Vezel Optische Las het Dutjedoos 256 de Goedkeuring van Kernrohs
| Type: | Gealigneerd type, luchttype |
|---|---|
| Kabelhavens: | 4 havens |
| Kabeldiameter: | 8.0~22.0mm |
2U 48 kern glasvezel terminal box met SC LC FC ST E2000 connectoren en aanpasbaar logo
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*2U |
Het 19 inch rack zet glasvezelpatchpaneel 2U 96 kernen SC Duplex ladetype aansluitdoos op
| Aansluiting 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | Lc quad |
| Maat: | 485*300*2U |
19 inch 3U 144 poorten Hoogdichtheid ODF Glasvezel Patch Panel Rack Mount Slide Type
| Aansluiting 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Maat: | 485*300*3U |
Rack Type 1:64 Glasvezel Splitter PLC 1x64 Corning Glasvezel Passieve Glasvezel Netwerken
| IL: | 16.5 dB |
|---|---|
| Haven: | 1 tot 64 |
| Connector: | SC/APC, LC/APC of aangepast |
LC APC de Splitsers1x64 ABS van de Vezel Optische Koppeling Module, de Optische Splitser van GPON
| Type: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Vezel: | 9/125 UM SMF-28E of Customer Appo |
1*16 Splitter 24 Poorten Glasvezel Terminal Box Toegang Terminal NAP CTO FAT Box
| P/N: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Toepassing: | FTTH |
1:8 Glasvezelkabelsplitter PON Rack Mount Patch Panel 1 tot en met 8 Port SC APC UPC FC UPC
| Type: | 1U-type voor rekmontage |
|---|---|
| IL: | 10.2 dB |
| Haven: | 1 tot 8 |

