Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
16 kernen IP65 waterdicht glasvezel terminal box met mechanische afdichting structuur voor FTTx netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 Geschikt voor SC/UPC SC/APC
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-02N |
| Kleur: | Grijs wit, |
4 Poorts 4-aderige Binnenvezeloptische Aansluitdoos met ABS+PC Materiaal voor FTTx Netwerksysteem
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-04M |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
24-aderige buiten IP65 glasvezel aansluitdoos met 24 poorten voor FTTH-netwerk, wand- of paalmontage
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
24-poorts glasvezel einddoos met ABS+PC materiaal voor wand- of paalmontage, buiten IP65 behuizing
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODB-0424X |
| Kleur: | Grijs, wit/zwart/aangepast |
Van de de Vezel Optische Einddoos van FTTxsc ST LC de Vezelbijlage het Type van 19 Duimlade
| breedte: | 19'' |
|---|---|
| Hoog: | 1U, 2U, 3U, 4U |
| Materiaal: | Staal |
24 het Type van havensdia Comité van het Vezel het Optische Flard met Enige Wijzefc Adapter/FC-Vlecht
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
|---|---|
| verlies terug: | 55dB |
| Connector: | FC |
Het volledige Geladen het Type van 24 Sc-Havensdia Vezel Optische Rek zet Einddoos KCO-Lade 04-Sc-24 op
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
|---|---|
| verlies terug: | 55dB |
| Connector: | Sc-simplex |
Binnen de Vezel Optische Einddoos 4 het Staalband Materiële kco-odb-48A van FTTH FTTB van Kabelhavens
| Materiaal: | Staalband |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Kco-odb-72A 72 Optische Einddoos 96 Vezelmuur Pool van de Havenvezel zetten Metaaltype op
| Materiaal: | Staalband |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |

