Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
3in 3out Tot 96 vezels FOSC-106-96F Optische vezel koppeling Splice Closure Box
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | 6 poorten, 3 in 3 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
1x16 PLC APC van Splitserssc Lucht Pool-Onderstel de Lasbijlage NAP Box van Optica Fibra
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Invoerkabelpoort: | 4 havens |
| kabeldiameter: | 8.0~18.0 mm |
48-poort IP65-gegradeerde glasvezelterminatiebox met 48-vezelcapaciteit voor FTTH-netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODP-48G |
| Kleur: | Grijs wit, |
De Optische Eind de Vezelmuur van FDB zet de Doosftth FTTB Kern kco-odb-48A op 48 van de Vezelbeëindiging
| Materiaal: | Staalband |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Openlucht de Beëindigingsdoos 72/96 van de Muur Monteerbare Metaal Optische Vezel Kernen
| Materiaal: | Staalband |
|---|---|
| Kabel haven: | 4 kabelhavens |
| splitser: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
0.2dB het Flardkoord 3m 5m 10m van het toevoegingsverlies MPO MTP 50/125 Kern LSZH Viooltje
| Connector: | MPO |
|---|---|
| -modus: | Mutiwijze OM4 |
| Dekking: | PVC, LSZH |
19“ Vezel Optische Einddoos/Comité van het Vezel Optisch Flard 24 Kernen met Sc-Vlecht
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
|---|---|
| verlies terug: | 55dB |
| Connector: | Sc-simplex |
Van de de Vezel Optische Einddoos van de 48 Vlechtenlade van de Kernenlc het Enige Wijze Comité van het de Diaflard
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
|---|---|
| verlies terug: | 55dB |
| Connector: | LC duplex |
ODM MPO MTP Flardkoord 8 Kernenlc/upc Enige Wijze G652D Duurzaam voor FTTH GPON
| Toevoegingsverlies: | 0.2dB |
|---|---|
| Kern: | 9/125 |
| Connector: | MPO |
Het duplexkoord 40G 100G van het Uitrustingsmpo MTP Flard voor Data Center
| Connector: | MPO/APC |
|---|---|
| Naam van het product: | MTP/MPO aan LC-fanout flardkoord |
| Vezel: | SM |

