Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fiber optic splitter ] bij elkaar passen 318 producten.
Monteerbare ABS van FTTA Pool Gezamenlijke Sluiting 6 van de Optische Vezelkabel het Bewijs van het Havenpdlc Water
| Type: | de pool zet op, zet de muur op |
|---|---|
| Waterdichte poort: | Eén op zes uit. |
| P/N: | KCO-FTTA-06 |
GPON OLT 8 van het de Vezel Optische Materiaal van PON FTTH Actieve Steun 512/1024 Beëindigen - gebruikers kco-G8608T
| Type: | GPON OLT |
|---|---|
| PON-haven: | 8 Pon-Havens |
| eind - gebruikers: | Steuneind 512/1024 - gebruikers |
Kco-P100A Optische van de de Splitserssluiting van de Distributiedoos de Verbindings Gezamenlijke Doos
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
Kco-odp-12W van de de Doos VETTE Distributie van de Vezeltoegang Eind de Doosip55 Rang
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
24 positiesst UPC Kaliber en Inrichting voor de Optische Malende Machine van de Hoekdruk
| P/N: | Kco-kaliber-st-24 |
|---|---|
| Rang: | 3D 0.3dB, |
| Het oppoetsen werkingsgebied: | ST PC |
8 Core SC UPC Innenwandmontage Optische vezel patch panel Distributieterminalbox
| Toepassing: | Inrichting |
|---|---|
| Grootte: | 200*165*40 (mm) |
| Capaciteit: | 8 kernen |
De Distributiedoos van GPON Ftth/de Doostijd Met lange levensuur van de Optische Vezelbeëindiging
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
Doos van de de Optische Vezeldistributie van ONU/Optische Beëindigingsdoos 24 Kern
| onderdeelnummer: | Kco-fdp-24M |
|---|---|
| Materiaal: | ABS + PC |
| kleur: | Witte Aangepaste Zwarte |
Single Mode G657A 2fo 2 FRP-optische vezels platte 8 figuur FTTH-dropkabel Anatel
| Materiaal: | LSZH |
|---|---|
| Naam: | FTTH-Dalingskabel |
| Lange: | 100m, 200m, 500m, 1km, 2km |

