Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fibr optic cable adapter ] bij elkaar passen 275 producten.
48 poort LC OM4 glasvezel patch panel 1U rack mount voor 19 'distributie frame
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
2 Glasvezel-afsluitdoos met 0,15 dB invoegverlies en 55 dB terugkeerverlies voor FTTH-toepassingen
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
96 Core 19'' Standaard Rackmount Glasvezel Terminal Box met 48 Vezel Capaciteit
| Connector: | SC, FC, ST, LC, E2000, ENZ |
|---|---|
| Applicatie: | 19' glasvezelverdeelframe |
| Capaciteit: | 48 vezels |
Muur Opgezette Optische Einddoos 72 van de Staalvezel het Verlies van de Vezels0.15db Toevoeging
| Capaciteit: | 72 vezels |
|---|---|
| Sollicitatie: | Wandmontage, WM, binnen |
| Materiaal: | staal, |
16 / 24 de Vezel Optische Einddoos kco-fdb-16S van de kernenftth FTTB Distributie
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.10 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
4 poorten Indoor IP55 Fiber Optic Termination Box met 4 kerncapaciteit voor FTTH/FTTA-netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
Het Simplexbeëindigen van lichtgewichtsc/UPC van de Vezel Optisch Einddoos - de Plaat van het de Contactdoosgezicht van het gebruikershuis
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
1U van de het Rekodf Eindvezel van de ladedia Vezeloptisch het Flardcomité 24 Havens 48 Vezel FTTH 19“
| Materiaal: | Stalen band/aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoog: | 1u |
| Splitter type: | Soort minibuis |
IP65 waterdichte militaire connector glasvezel patchkabel voor tactisch gebruik in het veld
| Aansluiting 1: | YZCO2P YZCO4P |
|---|---|
| Aansluiting 2: | YZCO2P YZCO4P, FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Kern: | 1 2 4 6 8 12 kern |
Buiten Militair Kwaliteit IP65 Glasvezel Patchkabel Tactische Glasvezel Connector voor Ruwe Omgevingen
| Aansluiting 1: | YZCO2P YZCO4P |
|---|---|
| Aansluiting 2: | YZCO2P YZCO4P, FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Kern: | 1 2 4 6 8 12 kern |

