Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fibr optic cable adapter ] bij elkaar passen 275 producten.
Van de de Vezel Optische Einddoos van de 48 Vlechtenlade van de Kernenlc het Enige Wijze Comité van het de Diaflard
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
|---|---|
| Retourverlies: | 55 dB |
| Connector: | LC Duplex |
16 Havens buiten de Vezel Optische Einddoos kco-fdb-16S van het Waterbewijs FTTH FTTB
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.10 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
Wandmontage Glasvezel Terminal Box met 0,15dB Invoegverlies en ABS/PC Materiaal voor Binnentoepassingen
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
Compacte 16 poort glasvezel terminal box met eenvoudige bediening voor outdoor glasvezel distributie
| Onderdeelnummer: | KCO-0416B |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
16 Port Fiber Optic Termination Box met 1x16 PLC Splitter Capacity en Huawei Mini SC Connector voor FTTx Netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
55 OB-de Vezel Optische Eindvakje van het Terugkeerverlies/het Vakje van de Netwerkbeëindiging ABS en PC-Materiaal
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |
12 poort IP65 Outdoor Fiber Optic Terminal Box met ABS+PC materiaal voor wand- of paalmontage in FTTH-netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
16 Poorts Capaciteit IP55 Indoor Glasvezel Terminal Box met 220x140x55mm Afmetingen voor FTTx Netwerken
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
Kco-fdb-8C Openlucht maak 8 van de de Splitsersdoos van de Kernenvezel Optische ABS + PC FTTH FTTB waterdicht
| Materiaal: | ABS+PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retourverlies: | 55 dB |
Kco-P100A Optische van de de Splitserssluiting van de Distributiedoos de Verbindings Gezamenlijke Doos
| Materiaal: | ABS + PC |
|---|---|
| Toevoegingsverlies: | 0.15dB |
| verlies terug: | 55dB |

