• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos

Plaats van herkomst Guangdong, China
Merknaam KCO
Certificering ISO9001, RoHS
Modelnummer Kco-adt-hw-SCA/U
Min. bestelaantal onderhandelingen
Prijs Negotiation
Verpakking Details PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Productdetails
P/N Kco-adt-hw-SCA/U Toepassing Openlucht
Beveiligingsniveau IP67 Toevoegingsverlies 0.2dB
Terugkeerverlies 55dB Dekking Plastiek
Kleur zwart Schakelaar SC-TYPE (APC, UPC, PC)
Hoog licht

kabels van de vezel de optische vlecht

,

de vlecht van het flardkoord

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 

Het Comité van Huawei Minisc APC UPC Waterdichte IP67 Vezel Optische Adapter voor FTTA FTTH

 

Inleiding:

- Kocent Optec Limited is één van van het de vezel optische flard van het lood openluchtgebied het koordfabrikant. Speciaal is in al type van optisch het flardkoord van de gebiedsvezel met waterdichte schakelaar, zoals: Fullaxsschakelaar, Militaire Schakelaar, PDLC, ODVA,…

 

- Met meer dan 10 jaar van productieexprerience, leveren wij de standaardtelecommunicatie en rang van de uitzendingstelevisie van flardkoord voor klanten. Elk van goederen worden getest vóór verzending.

- Wij verlenen OEM en ODM de dienst. Contact met ons verkoopteam om meer informations over ons en producten te krijgen.

- De minisc-assemblage verstrekt een robuuste en verzegelde verbindingsoplossing voor vezel aan de huis (FTTH) connectiviteit.
- Het h-schakelaareind neemt een SC/APC-type verbinding die binnen een slanke, verzegelde, ingepaste polymeerhuisvesting gemakkelijke verbinding toestaan op aan of een multi receptecal haven eind of in-line uitbreiding.
- De schakelaars van SC/APC en SC/UPC-koppelen aan een standaardadapter die een gemeenschappelijke interface verstrekken voor FTTX-toepassingen

 

Kenmerken:
- Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
- Goede ruilbaarheid
- Goede Duurzaamheid
- Stabiliteit op hoge temperatuur.
- Nauwkeurige schakelaar
- Uitstekend mechanisch vermogen

 

Parameter:
- Schakelaartype: LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC
- Toevoegingsverlies:

     <>

<> - Terugkeerverlies:

>=50db

>=60db
- Vezeltype:

Single-mode: G652D, G655, G657A1, G657A2, G657B3

Multi-mode: OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
- Werkende golflengte: 1310, 1550nm, 850nm, 1490um
- Testgolflengte: 1310,1550nm
- Herhaalbaarheid: <> - Uitwisselbaarheid: <> - Duurzaamheid: <> - Lengte en tolerantie: 10cm
- Werkende Temperatuur: -40C ~ +85C
- Opslagtemperatuur: -40C ~ +85C

 

Productenfoto:

IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos 0

IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos 1

 

IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos 2

 

Eigenschappen:

- De schakelaars zijn voldoen aan CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen;

- Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;

- Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;

- 100% interferometermeting;

 

Toepassing:

- Telecommunicatienetwerken;

- Locale area networken;

- CATV;

- Actieve apparatenbeëindiging;

- De netwerken van het datacentrumsysteem;

- PON;

- Militaire oefening;

- Prestaties etc.

 

De Specificaties van het flardkoord:

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
  Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
Vezeltelling

2 kernen
4 kernen
6 kernen
8 kernen
12 kernen

Vezeltype

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3,…)

 

MM.
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Jasjematerialen

LSZH
TPU
PE

Kabeldiameter

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Testende Golflengten

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

MM.:
850±30nm
1300±30nm

Toevoegingsverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos 3


Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees


IP67 van de de Vezel Optische Adapter van het waterbewijs APC UPC van Sc van Huawei Mini Waterdichte Contactdoos 4