Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van Sc/APC

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van Sc/APC

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  Kabels van het de Vezel de Optische Flard van Sc/APC

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SCA-SM-12fo-1.5m-LSZH
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 900,000pcs/month
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/APC Kern: 12 kernen
Dekking: LSZH Toevoegingsverlies: 0.15dB
verlies terug: 55dB Vezelwijze: enige wijze 9/125
Hoog licht:

kabels van de vezel de optische vlecht

,

de vlecht van het flardkoord

SC/APC enige optische het flardkabel 12 van de wijzevezel vezelsbellcore kleur

 

Snelle informations:
- Schakelaar: SC/APC 0.9mm
- Wijze: Enige wijze 9/125
- Vezelaantal: 12 kernen
- Diameter: 0.6mm, 0.9mm of aangepast

- De kleurennorm van de kabeldekking: BELLCORE
- Dekking: LSZH, PVC
- Lengte: 1.5m
- IL: 0.15dB
- RL: 55dB

 

Toepassingen:
- CATV (Kabeltelevisie)
- Telecommunicatienetwerken
- De netwerken van de computervezel en het materiaal van de vezeltest
- Communicatie ruimten
- FTTH (Vezel aan het Huis)
- LAN (Local area network)
- FOS (vezel optische sensor)
- Vezel Optisch Communicatiesysteem
- De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over
- De bereidheid van het defensiegevecht, enz.

Kenmerken:
- Laag toevoegingsverlies;
- Hoog terugkeerverlies;
- Goede herhaalbaarheid;
- Goede uitwisseling;
- Uitstekend milieuaanpassingsvermogen.

 

Beschrijvingen:

- Sc-is de vezel optische vlechten availabel in enige wijzeupc APC en multimode PC. Het kabelaantal kan simplex zijn, duplex of de ventilator van de mutlivezel uit of de multivezels breken uit. De kabeldiameter kan 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 4.2mm, enz. zijn.

- Wij voorzien ook de Sc-kabel van het vezel optische flard van verschillende kabeldiameter, kabellengte en verbinden aan verschillende schakelaar. 

 

Productbeelden:

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van Sc/APC 0Kabels van het de Vezel de Optische Flard van Sc/APC 1

 
Ongeveer kabel van het vezel de optische flard:

- Een kabel van het vezel optische flard is een vezel optische die kabel op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicationequipment toelaten worden verbonden. Zijn dikke laag van bescherming wordt gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten.
 
Ongeveer enige wijzekabels:
- De enige optische kabel van de Wijzevezel heeft een kleine diametrale kern die slechts één wijze van licht om zich toestaat te verspreiden. Wegens dit, gaat het aantal lichte die bezinningen als licht worden gecreeerd door de kerndalingen over die, die vermindering verminderen en tot de capaciteit voor het signaal aan reis verder leiden. Deze toepassing wordt typisch gebruikt op bandbreedtelooppas over lange afstand, hogere door Telcos, CATV-bedrijven, en Hogescholen en Universiteiten.
 
Ongeveer multiwijzekabels:
- Heeft Multimode vezel optische kabel een grote diametrale kern die veelvoudige wijzen van licht om zich toestaat te verspreiden. Wegens dit, gaat het aantal lichte die bezinningen als licht worden gecreeerd door de kernverhogingen over, die tot de capaciteit voor meer gegevens leiden om op een gegeven moment over te gaan door. Wegens het hoge verspreiding en verminderingstarief met dit type van vezel, wordt de kwaliteit van het signaal verminderd over lange afstanden. Deze toepassing wordt typisch gebruikt voor korte afstand, gegevens en audio/videotoepassingen in LANs. 
- Multi-mode vezels worden beschreven door hun kern en bekledingsdiameters. Gewoonlijk is de diameter van de multi-mode vezel of 50/125 µm of 62.5/125 µm. Momenteel, zijn er vier soorten multi-mode vezels: OM1, OM2, OM3 EN OM4. 
- OM1 de kabel komt typisch met een oranje jasje en heeft een kerngrootte van 62,5 micrometers (µm). Het kan 10 Gigabit Ethernet bij lengten steunen omhoog 33 meters. Het wordt het meest meestal gebruikt voor 100 toepassingen van Megabitethernet.
- OM2 heeft ook een voorgestelde jasjekleur van sinaasappel. Zijn kerngrootte is 50µm in plaats van 62.5µm. Het steunt meer in het algemeen 10 Gigabit Ethernet bij lengten tot 82 meters maar voor 1 Gigabit Ethernet-toepassingen gebruikt.
- OM3 heeft een voorgestelde jasjekleur van aqua. Als OM2, is zijn kerngrootte 50µm. OM3 steunt 10 Gigabit Ethernet bij lengten tot 300 meters. Naast OM3 kan 40 Gigabit en 100 Gigabit Ethernet tot 100 meters steunen. 10 Gigabit Ethernet is zijn algemeen het meest gebruikt.
- OM4 heeft ook een voorgestelde jasjekleur van aqua. Het is een verdere verbetering aan OM3. Het gebruikt ook 50µm uitboort maar het steunt 10 Gigabit Ethernet bij lengten omhoog 550 meters en het steunt 100 Gigabit Ethernet bij lengten tot 150 meters.

 

Specificaties:

Type Norm, Meester
Schakelaarstijl LC, SC, ST, FC, MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC,…
Duplexmtrj/female, MTRJ/Male
Vezeltype 9/125 smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1 
 50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1 

50/125 10G (Multimode) OM3
G652 (al type), G657 (al type), G655 (al type)
Kabeltype Simplex, Duplex (Pitkoord) 
 Φ3.0mm,
Φ2.0mm 

Φ0.9mm
als buffer opgetreden voor vezel
Het materiaal van de kabeldekking Pvc
LSZH
Gepantserd
Maak waterdicht
FTTH
Openlucht
Terugkeerverlies 
 (voor Enige wijze) ≤ 0.15dB (voor Enige wijzemeester)
≤ 0.30dB (voor Enige wijzenorm) 

≤ 0.30dB (voor Multiwijze) 

Getest door JDS RM 3750
UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB) 

Getest door JDS RM3750
Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende Temperatuur -40°C aan 85°C

 
Verpakkingsmanieren:
Volgens de uitvoer standaardverpakking.

OEM/ODM de dienst: Onze OEM en ODM dienst is altijd klaar!
Als u uw eigen merkembleem op de productkabel wilt tonen, zet het het productpakket of rek op, is het geen om het even welk probleem. Onze OEM dienst is klaar servise u altijd.

Het verschepen:
Door Internationale uitdrukkelijk: Uitdrukkelijke TNT, DHL, UPS, speciale lijn, enz.
Door de lucht: CA, ZH, CZ, AA, AC, BEDELAARS, ENZ.
Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Tel.: +8613424426827

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)