Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
NSN DLC van het het Flardkoord van de 90 Graadvezel de Optische Enige/Monowijze CPRI Waterdichte LC/UPC
Productdetails
| Aansluiting 1 | LC, SC, MPO | Aansluiting 2 | LC, SC, MPO |
|---|---|---|---|
| Kern | duplex, 2 kernen | Invoegverlies | 0.2DB |
| Retourverlies | 55 dB | Het materiaal van de kabeldekking | Gepantserd, PVC, LSZH |
| Markeren | kabels van de vezel de optische vlecht,de vlecht van het flardkoord |
||
Productomschrijving
NSN DLC 90° Glasvezel Patchkabel - Single/Mono Mode CPRI Waterdicht
Nokia NSN DLC 90 Graden Single Mode Mono Mode CPRI FTTA Glasvezel Patchkabel met IP67 waterdichte classificatie, ontworpen voor zware omgevingsapplicaties in telecommunicatie en industriële omgevingen.
Productoverzicht
KOCENT OPTEC LIMITED biedt OEM en ODM services voor uitgebreide glasvezel patchkabeloplossingen, gespecialiseerd in buitenoperaties, waaronder ODVA, NSN, PDLC, DLC, ODC, RRU, TPU, CPRI, Optitap, Mini SC en OM3/OM4 patchkabels.
Belangrijkste Kenmerken
- IP67 waterdichte NSN naar standaard SC/LC/FC/ST/E2000 duplex singlemode glasvezel patchkabel
- LC haakse 90° connector met Nokia compatibele waterdichte afdichting
- Overtreft ODVA-vereisten met IP66/67 milieuafdichtingsclassificaties
- IEC60603-7 interface standaard compatibiliteit
- Anti-knaagdier, schadebestendig ontwerp voor zware omgevingen
- Robuuste constructie is bestand tegen stappen en mechanische stress
Technische Specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Connector | Zijde A: DLC/UPC singlemode met Nokia NSN boot Zijde B: ODVA, DLC, SC, ST, FC, MPO/MTP |
| Aantal Vezels | 2 kernen, 4 kernen en meer |
| Vezeltype | SM (G.652D/G.657A), MM (OM1/OM2/OM3) |
| Mantelmaterialen | LSZH, OFNR, PVC, PE |
| Kabeldiameter | 4.8mm, 7.0mm |
| Invoegverlies | ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC), ≤ 0.3dB (UPC) |
| Retouroverlies | ≥45dB (PC/UPC), ≥55dB (APC), ≥35dB (UPC) |
| Bedrijfstemperatuur | -14℃ tot +85℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot +85℃ |
Toepassingen
Glasvezel naar de Antenne (FTTA): Mobiele communicatiesystemen (GSM, UMTS, CDMA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE) die basisstations verbinden met remote antenne-units.
Automatisering & Industriële Bekabeling: Hoogste betrouwbaarheid en operationele veiligheid met mechanische en thermische robuustheid voor schok-, trillings- en onbedoelde misbruikcondities.
Surveillancesystemen: Compact formaat en robuust ontwerp voor beveiligingscamera's, eenvoudige installatie in moeilijk bereikbare gebieden.
Scheepsbouw & Maritiem: Hoge corrosiebestendigheid voor vochtige en zoute omgevingen met een levensduur van 20+ jaar.
Uitzendingen: Mobiele bekabelingssystemen voor tijdelijke installaties bij sportevenementen, races en natuurrampen.
NSN Boot Ontwerp
Productfoto's
OEM/ODM Services
Aangepaste branding beschikbaar op kabels, verpakkingstassen, labels en andere componenten. Onze OEM en ODM services voldoen aan uw specifieke brandingvereisten.
Verpakking & Verzending
Standaard exportverpakking met kartonnen dozen, houten kisten en houten pallets. Verzendopties omvatten internationale express (UPS, TNT, DHL), internationale luchtvracht en zeevracht.
Geadviseerde Producten

