-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
van de Vezel Optisch Hulpmiddelen van 20mW VFL van de de Vezel Optisch Rood Laser van de de Pen Visueel Fout Merkteken kco-cvfl-20
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | KCO, Kocent Optec Limited |
| Certificering | ISO9001 |
| Modelnummer | Kco-vfl-20 |
| Min. bestelaantal | onderhandelingen |
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | document zak, kartonvakje |
| Levertijd | 2~5 dagen na krijg betaling |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,L/C |
| Levering vermogen | 200.000 PCs-maand |
| P/N | KCO-VFL | Lengte testen | < 20 km |
|---|---|---|---|
| Uitgangsvermogen | 20mW | Beproeving van vezels | Single mode SM, Multimode MM |
| gewicht | 160 g | Maat | 24x170mm |
| Markeren | glasvezel Accessoires,vezel optisch hulpmiddelen en materiaal |
||
De KCO-VFL-20 handheld visuele foutzoeker (ook wel Glasvezel Rode Laserpen genoemd) is speciaal ontworpen voor buitendienstmedewerkers die een efficiënt en economisch hulpmiddel nodig hebben voor het traceren van glasvezel, het routeren van glasvezel en het controleren van de continuïteit in een optisch netwerk tijdens en na installatie.
KOCENT OPTEC LIMITED kan de VFL leveren met 5mW, 10mW, 20mW, 30mW en 50mW. Er zijn 3 kleuren om uit te kiezen: zilver, zwart en goud. Gebruikt hoogwaardige aluminiumlegering. Het is gemakkelijk te gebruiken en klein van formaat.
- Optische glasvezelcommunicatie en -onderhoud,
- Installatie en onderhoud van optische glasvezeltransmitters voor beveiligingssystemen,
- Optische glasvezel CATV-systemen en -onderhoud,
- Onderzoek naar optische glasvezelsensoren,
- Productie en onderzoek van optische apparaten.
- Pen-formaat VFL-foutzoeker & lijn-tracer,
- Toepassingen voor single-mode, multimode en plastic glasvezel,
- Oogveilige klasse 1 apparaat, geen veiligheidsprocedures vereist,
- Robuuste en eenvoudige glasvezel-foutzoeker,
- 2,5 & 1,25 mm universele connectoropties,
- Gepulste of continue laseropties,
- Nuttig in combinatie met een OTDR, om een fout exact te helpen identificeren.
| P/N | Uitgangsvermogen | Testlengte |
| KCO-VFL-5 | 5mW | 3km~5km |
| KCO-VFL-10 | 10mW | 10km |
| KCO-VFL-15 | 15mW | 15km |
| KCO-VFL-20 | 20mW | 20km |
| KCO-VFL-30 | 30mW | 30km |
| KCO-VFL-40 | 40mW | 40km |
| KCO-VFL-50 | 50mW | 50km |
| Model | KCO-VFL-30 |
| Golflengte | 650±10nm |
| Emitter Type | FP-LD |
| Uitgangsvermogen | 30mW |
| Afstand | 30km |
| Glasvezel Type | SM/MM |
| Test Interface | 2,5 mm universele connector FC/SC/ST |
| Werktemperatuur (℃) | -20~+60 (niet-condenserend) |
| Opslagtemperatuur (℃) | -40~+85 |
| Gewicht (g) | 160g |
| Afmeting (mm) | 24x170mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver, goud, zwart |
3 kleuren om uit te kiezen:
![]()
Draai de dop van de pen:
![]()
Aluminiumlegering Pen Cover:
![]()
Mooi design:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als u uw eigen merk LOGO op het penlabel of de verpakking wilt afdrukken, is dat geen enkel probleem. Onze OEM-service staat altijd voor u klaar. Bel ons of stuur ons een e-mail met uw gedetailleerde aanvraag voor meer informatie.
- Volgens Standaard Export Verpakking.
- Kartonnen doos, houten kist, houten pallet.
- Internationale express zoals UPS, TNT, DHL, etc.
- Internationaal luchtvervoer: CA, AA, EA, etc.
- Over zee

