-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
Van de het Merktekenvezel van de optische Vezel Visuele Fout van het de Kabelmeetapparaat Optische Rode de Laserpen kco-vfl-30
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | KCO, Kocent Optec Limited |
| Certificering | ISO9001 |
| Modelnummer | Kco-vfl-30 |
| Min. bestelaantal | onderhandelingen |
| Prijs | negotiable |
| Verpakking Details | document zak, kartonvakje |
| Levertijd | 2~5 dagen na krijg betaling |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,L/C |
| Levering vermogen | 200.000 PCs-maand |
| P/N | KCO-VFL | Lengte testen | <30 km |
|---|---|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30mw | Beproeving van vezels | Single mode SM, Multimode MM |
| gewicht | 160 g | Maat | 24x170mm |
| Markeren | glasvezel Accessoires,vezel optisch hulpmiddelen en materiaal |
||
De KCO-VFL-30 handheld visuele foutzoeker (ook wel Glasvezel Rode Laserpen genoemd) is speciaal ontworpen voor buitendienstmedewerkers die een efficiënt en economisch hulpmiddel nodig hebben voor het traceren van glasvezel, het routeren van glasvezel en het controleren van de continuïteit in een optisch netwerk tijdens en na installatie.
KOCENT OPTEC LIMITED kan de VFL leveren met 5mW, 10mW, 20mW, 30mW en 50mW. Er zijn 3 kleuren om uit te kiezen: zilver, zwart en goud. Gebruikt hoogwaardige aluminiumlegering. Het is gemakkelijk te gebruiken en klein van formaat.
| P/N | Uitgangsvermogen | Testlengte |
|---|---|---|
| KCO-VFL-5 | 5mW | 3km~5km |
| KCO-VFL-10 | 10mW | 10km |
| KCO-VFL-15 | 15mW | 15km |
| KCO-VFL-20 | 20mW | 20km |
| KCO-VFL-30 | 30mW | 30km |
| KCO-VFL-40 | 40mW | 40km |
| KCO-VFL-50 | 50mW | 50km |
| Model | KCO-VFL-30 |
| Golflengte | 650±10nm |
| Emitter Type | FP-LD |
| Uitgangsvermogen | 30mW |
| Afstand | 30km |
| Vezeltype | SM/MM |
| Testinterface | 2.5mm universele connector FC/SC/ST |
| Werktemperatuur (℃) | -20~+60 (niet-condenserend) |
| Opslagtemperatuur (℃) | -40~+85 |
| Gewicht (g) | 160g |
| Afmeting (mm) | 24x170mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver, goud, zwart |
- Testlaboratorium voor optische vezels
- Onderhoud in Telecom
- Onderhoud CATV
- Andere metingen van optische vezels
- Steek de vezel in de VFL via de vezelconnector.
- Het kan worden gebruikt als referentie voor de meeraderige kabel
- End-to-end vezelidentificatie
- Identificeer de breuken en microbuigingen van de pigtail/vezel
- Bediening
- 2.5mm universele connector
- Werkt in CW of Pulsed
- Constant uitgangsvermogen
- Waarschuwing voor laag batterijniveau
- Lange batterijduur
- Crash-proof en stofdicht ontwerp voor laserhoofd
- Laserbehuizing met aardingsontwerp voorkomt ESD-schade
- Draagbaar en robuust, gemakkelijk te gebruiken
De pen-type VFL's extreem hoge efficiëntie garandeert langdurige werking met twee standaard AAA alkalinebatterijen, wat doorgaans 50 uur ononderbroken werking biedt.
Geprijsd om de krapste budgetten te accommoderen, is de KCO-VFL-x Pocket Pal een werkelijk betaalbare manier om fouten in OTDR dode zones te lokaliseren.
De effectiviteit ervan rechtvaardigt de aanschaf voor vrijwel elke glasvezeltechnicus.
We gebruiken de nieuwe technologie voor AL composietmateriaal om de PEN lichter te maken.
En gebruik import Mitsubishi LD Laser, waardoor het lichtsignaal meer geconcentreerd is en minder demping heeft
Als u uw eigen merklogo op het penlabel of de verpakking wilt afdrukken, is dat geen enkel probleem. Onze OEM-service staat altijd voor u klaar. Bel ons of stuur ons een e-mail met uw gedetailleerde aanvraag voor meer informatie.
- Volgens Standaard Export Verpakking.
- Kartonnen doos, houten kist, houten pallet.
- Internationale express zoals UPS, TNT, DHL, etc
- Internationale luchtvracht: CA, AA, EA, etc
- Over zee

