Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
Horizontale Doos 256 ABS Materiële kco-GJS04256 van de Lassluiting van de Kernen Optische Vezel
| Type: | Inline type, antennetype, horizontaal type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | 4 poorten |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
Horizontale van de Vezel Optische Las Materiële IP65 Lucht Gezamenlijke de Bijlagedoos kco-H2295 van de Sluitingspc
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | 4 poorten |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
Openluchtftth-de BijlageKabeldoos 2 van de Vezel Optische Las in 2 uit 12fo 24fo 48fo 96fo kco-H22120
| Type: | Gealigneerd type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | 4 poorten |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
van het de Foutenmerkteken van 50mW VFL Visuele van de Vezel Optische Hulpmiddelen Rode de Laserpen kco-vfl-50
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Lengte testen: | < 50 km |
| Uitgangsvermogen: | 50mW |
Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel
| Connectortype: | FC/APC, FCAPC |
|---|---|
| Kabel beschikbaar: | 2 x 3,0 ft kabel, 0,9 mm, 3,0 mm kabel |
| Kleur: | Zwart |
Van de het Merktekenvezel van de optische Vezel Visuele Fout van het de Kabelmeetapparaat Optische Rode de Laserpen kco-vfl-30
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Lengte testen: | <30 km |
| Uitgangsvermogen: | 30mw |
Pen van het de Foutenmerkteken van VFL Visuele, 30km Hulpmiddel van de kco-vfl-08-50 Vezel het Optische Inspectie
| P/N: | KCO-VFL-08 |
|---|---|
| Lengte testen: | <30 km |
| Uitgangsvermogen: | 50mW |
van de Vezel Optisch Hulpmiddelen van 20mW VFL van de de Vezel Optisch Rood Laser van de de Pen Visueel Fout Merkteken kco-cvfl-20
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Lengte testen: | < 20 km |
| Uitgangsvermogen: | 20mW |
Corrosieweerstand 6 in 8 uit Bijlagen KCO-gealigneerd-68A van de Vezel Optische Las
| Type: | Inline type, horizontaal type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | 6 op 8 uit |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |
Koepeltype Sluiting van de Vezel de Optische Las, Vezel Optische Gezamenlijke Doos 1 in 6 uit kco-05a-32
| Type: | Dome-type, horizontaal type |
|---|---|
| Kabelpoorten: | Eén op de zes. |
| Kabeldiameter: | 8.0 tot en met 22.0 mm |

