Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fibr optic cable adapter ] bij elkaar passen 275 producten.
24 Gemakkelijke de Vezel Optische Einddoos van het vezel handhaaft de Nauwkeurige Ontwerp en breidt Capaciteit uit
| Onderdeelnummer: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
8 Poorts 8 Kernen Plastic ABS+PC Glasvezel Aansluitkast FTB voor Wandmontage FTTH Toepassingen
| Materiaal: | Kunststof ABS of ABS+PC |
|---|---|
| Adapter poort: | 8 kabelpoorten |
| Splitser: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Buiten IP65 16 poorten glasvezel terminatie doos met 16 vezels capaciteit voor FTTH-toepassingen
| Onderdeelnummer: | KCO-0416W |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Kleur: | Wit Zwart Aangepast Grijs |
Intern ABS PC materiaal Glasvezel Terminal Box met 2 vezels capaciteit voor FTTH toepassingen
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
24 Core Outdoor IP65 Fiber Optic Termination Box met 24 poorten voor FTTH Drop Cable
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
2 vezels IP-45 Indoor Fiber Optic Terminal Box Wall Mount FTB voor FTTH-toepassingen
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
1 Poort SC Duplex Glasvezel Afsluitdoos met Wandcontactdoos voor 2 Vezels FTTH FTTB Toepassingen
| Materiaal: | ABS, PC |
|---|---|
| Invoegverlies: | 0.15 dB |
| Retournelverlies: | 55 dB |
IP65 beschermd 48-poort glasvezel terminal box met ABS + PC materiaal voor buiten- en binnengebruik
| Materiaal: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-48HW |
| Kleur: | Wit/Zwart/Aangepast |
14 groeven Facultatieve Multimode Media Convertor 19 Rektype van Duim2u Chassis
| Connector: | SC, LC, FC |
|---|---|
| Snelheid: | facultatieve 10/100/1000M en 10/100M |
| vezel: | Enige vezel, dubbele vezel |
6 12 24 van het de Lasdienblad van de Kernenvezel Optische ABS FTTH Toebehoren KCO - FOST - C
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | Grijs wit, |
| Capaciteit: | 12/24 kernen |

