Alle producten
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Vezel Optische Snelle Schakelaar
-
Het Flardkoord van MPO MTP
-
Glasvezelkabel
-
Fiber Optic Splice Sluiting
-
Fiber Optic Terminal Box
-
De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
-
Fiber Optic Attenuator
-
glasvezel connectoren
-
glasvezel-adapter
-
vezel optisch oppoetsend materiaal
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
sfp vezel optische zendontvanger
-
M. Henry ThaiKocent Optec Limited is onze langdurige partner. In meer dan 10 jaar samenwerking winnen we samen veel projecten. Hun snelle connector en FTTH-dropkabelkwaliteit zijn de beste.Hun producten zijn nu de dekmantel van mijn land.. -
M. PabloIk was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn. -
De heer Thang NguyenKocent Optec Limited is een van onze langdurige partners, we bestellen elke maand 2 tot 3 containers van 40' van hen.Splice behuizing en glasvezel accessoires kwaliteit is erg mooiMet hun steun winnen we veel telecomprojecten.
zoekwoorden [ fibr optic cable adapter ] bij elkaar passen 275 producten.
Anti-rottendoptisch gewapende glasvezel-patch kabel Single Mode, ST tot LC gewapende glasvezel-patch kabel
| Retourverlies: | 55 dB |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Ster |
| Kabeldiameter: | 3 mm, 2 mm |
SM FC tot FC gewapende glasvezel patch cord simplex 12 cores voor FTTH LAN
| Aansluiting 1: | FC/APC |
|---|---|
| Aansluiting 2: | FC/APC |
| Kern: | 12 kernen vezel |
MTRJ Glasvezel Patchkabel, MT-RJ Multimode Duplex Glasvezel Patchkabel
| Aansluiting 1: | MTRJ |
|---|---|
| Aansluiting 2: | MTRJ, SC, ST, enz |
| Kern: | Duplex |
Buiten FTTH SC APC Glasvezel Patchkabel met Zwarte 3,5 mm Diameter PE Mantel Kabel
| Aansluiting 1: | ST/APC |
|---|---|
| Aansluiting 2: | ST/APC, SC, ST, enz |
| Kern: | Duplex, Simplex, Fan-out, Break-out |
ST/UPC enkelmodus 9/125 glasvezel-uitstalling 8 kernen 12 vezels 1,5M
| Connector: | ST/UPC |
|---|---|
| kern: | 8 cores |
| Omslag: | PVC, LSZH, gepantserd, op maat gemaakt |
Sc/APC aan van de het Analoge signaal1550nm Vezel van rf van de de Adaptercatv FTTH ontvanger de Optische optische knoop
| Optische haven: | SC/APC |
|---|---|
| Digitale haven: | RF |
| Lengtegolf: | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
Wijfje van de vezels het Optische MPO Demper 8core 12core 16core 24core 36core aan Mannetje voor Data Center
| Type connector: | MPO |
|---|---|
| Demperwaaier: | 1dB~30dB |
| Dempertype: | Mannetje aan vrouwelijk type |
Modusvoorwaarde Glasvezel-patchcord SC tot LC Glasvezel-patchkabel MM SM
| Aansluiting 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Aansluiting 2: | LC Duplex |
| Kern: | 2 vezels of duplex |
ST multimode OM2 multifibersfanout vezel optische vlechten 12 kernenvezels 3m
| Connector: | Ster |
|---|---|
| kern: | 12 cores |
| Omslag: | PVC, LSZH, gepantserd, op maat gemaakt |
0 tot 30 dB verstelbare glasvezel attenuator ST FC LC SC
| Connectortype: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Demperwaaier: | 1 dB ~ 30 dB |
| Type dempmiddel: | Aanpassing |

