• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser

Plaats van herkomst Guangdong, China
Merknaam KCO, Kocent Optec Limited
Certificering ISO9001, RoHS
Modelnummer KCO-ABS-1x32-2,0-1.5M-SCA
Min. bestelaantal Onderhandeling
Prijs Negotiation
Verpakking Details Kartondoos, houten pallet
Levertijd 2~5 dagen
Betalingscondities Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen 20.000 vastgestelde maand
Productdetails
Pakkettype ABS modulaire doos Lengte 1.0M
Splitserstype 1*16 1x16 Schakelaar SC/APC
Kabel 0.9mm/2.0mm/3.0mm P/N KCO-ABS-1x32-2,0-1.5M-SCA
Hoog licht

1x32 PLC Splitser

,

Sc-APC Schakelaarplc splitser

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 

1*32 PLC Splitsers Zwarte ABS Passieve de Vezel Optische Component van de Doosmodule voor Vezel aan het Huis

 

Beschrijvingen:
- De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC) wordt vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider en aanbiedt een lage kostenoplossing voor optisch signaaldistributie.
- Het heeft laag toevoegingsverlies en polarisatie afhankelijk verlies, miniatuurgrootte, brede werkende golflengte en temperatuurwaaier, super betrouwbaarheid, en uitstekende kanaaluniformiteit.
- De precisie micro-Optica verstrekt de reeks van 1xN en 2xN- splitsers.
- Drie verpakkende types zijn beschikbare fan-out PLC splitser, moduleplc splitser, of het rek zet PLC hieronder getoonde splitser op.
- Een vezel optische splitser is een passief optisch apparaat dat een inherente lichtstraal verdelen of kan scheiden in twee of meer lichtstralen.
- Deze stralen kunnen of kunnen dezelfde optische macht niet hebben zoals de originele die straal, op de configuratie van de splitser wordt gebaseerd. Door middel van bouw, kan de output van een optische splitser variërende graden van productie hebben, die wanneer het ontwerpen van optische netwerken hoogst voordelig is, of de optische splitser voor netwerk controle of voor een verliesbegroting in een passieve optische netwerk (PON) architectuur wordt gebruikt.

- Het is een passief optisch apparaat met velen ingevoerd en outputterminals, vooral van toepassing op PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, enz.) om MDF (hoofddistributiekader) en de eindapparatuur aan te sluiten en zich te vertakken het optische signaal.

- Vezelplc de splitser voorziet een oplossing van de lage kosten lichte distributie van hoge stabiliteit en betrouwbaarheid.

 

Inleiding:

- Kocent Optec Limited leverings volledige reeks van vezel optische PLC Splitser zoals: Mini Tube Type, ABS Doos Modulair Type, LGX-doostype, Rackmount-type, Muur zet type op,….

- Wij verstrekken een gehele reeks van 1 x N en 2 splitsers van x N die voor specifieke toepassingen wordt gemaakt.

- Met meer dan 10 jaar van ervaring in passieve vezel optische productie, en gesloten van QC proces, beloven wij dat 100% van goederen worden getest en de pas vóór verzending getest.

 

Eigenschappen:

- Lage toevoegingsverlies en PDL
- Hoog kanaalnummer
- Compacte grootte
- Hoge betrouwbaarheid
- Brede werkende golflengte en temperatuurwaaier
- Uitstekende kanaaluniformiteit

 

Toepassingen:
- Spelen de vezel optische splitsers meer en meer een belangrijke rol in veel van de optische netwerktopologieën van vandaag.
- Zij verstrekken mogelijkheden dat de hulpgebruikers de functionaliteit van optische netwerkkringen van FTTx-systemen aan traditionele optische netwerken maximaliseren. En gewoonlijk worden zij geplaatst in het hoofdkantoor of in één van de distributiepunten (openlucht of binnen).

 

 

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

 

Productfoto's:

 

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 0

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 1

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 2

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 3

 

Verpakkingsmanier:

 

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 4

 

Onze PLC Splitsersfamilie:

 

 

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 5

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

ABS van SM G652D Optische PLC van de Module Passieve 1x32 Vezel Splitser 6

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai