• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : Mary Linh
Telefoonnummer : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8

Plaats van herkomst Guangdong, China
Merknaam KCO, Kocent Optec Limited
Certificering ISO9001, RoHS
Modelnummer KCO-Mini-2*8-SCA
Min. bestelaantal onderhandelingen
Prijs Negotiation
Verpakking Details Kartondoos, houten pallet
Levertijd 2~5 dagen
Betalingscondities Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen 20.000 vastgestelde maand
Productdetails
Pakkettype Mini Blockless Tube Type Lengte 1.0m, 1.5m, 2.0m
Splitserstype 2*8 2x8 Gespleten manier 2 manierinput & 8 manieroutput
Schakelaar SC/APC, LC/APC Kabel 0.9mm
P/N KCO-Mini-2*8-SCA MOQ 1PC
Hoog licht

PLC optische Splitter

,

ABS Doosplc Splitser

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 

PLC van de de Vezeloptica van FTTH FTTA 2x8 Minisplitserssc/apc LC/APC 2xN Fibra Optica Splitsers

 

 
Eigenschappen:
 

Singlemode PLC Splitsers in een verscheidenheid van pakkettypes en configuraties
Optische geteste prestaties100% fabriek
UPC, en APC de poetsmiddeltypes beschikbaar voor connectorized producten
Laag Toevoegingsverlies,
 Lage Achterbezinning en

Lage PDL

 
Beschrijvingen:

- De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen van Hoofdkantoor (Co) aan veelvoudige gebouwplaatsen te verdelen wordt vervaardigd.

 

- De blockless splitser kenmerkt kleine grootte, die een middenkeus tussen volumeminiaturisatie en betrouwbare vezelbescherming is. Het is geschikt voor installatie in uw systeemontwerp en productie.

- Vezel worden de Optische PLC splitsers gekenmerkt als eenvormige breedbandmachtssplitsers die uitzonderlijke uniformiteit van toevoegingsverlies kenmerken door alle kanalen in feite resulterend in praktische golflengteonafhankelijkheid over al transmissiegamma van 1260 tot 1650 NM. De totale waarde van toevoegingsverlies zelf overschrijdt typisch theoretische waarden enkel door minimum - zich uitstrekt van 0,5 dB (voor 1x2-splitser) aan 2,5 dB (voor 1x128-splitser).

- Voor verschillende toepassingen, PLC kunnen de splitsers verder in verschillende types met inbegrip van naakte PLC splitsers, blockless PLC splitsers, ABS PLC splitsers, LGX-doosplc splitsers, mini insteektypeplc splitsers worden gecategoriseerd, dienbladtype PLC splitsers en 1U-zet het rek PLC splitsers op.

1xN-PLC de Splitser kenmerkt gewaarborgde prestatiesspecificaties en hoge betrouwbaarheid die Telcordia-vereisten overtreffen en voor verschillende toepassingen en markten gemaakt.

- Splitsers van de de golfkring van 2xN zijn de Vlak Lichte (PLC) gebaseerd op het Deposito (p-CVD) technologie de van de Plasma Chemische Damp en zijn gepatenteerd vervaardigingsproces om stabiel optisch karakter te verstrekken.

 
Toepassingen:
- Tele/Datacommunicaties op lange afstand
- Vezel Optische Materiaal en Systemen
- CATV-Systemen
- Local area network, PON, en FTTH
- Vezelsensoren
- DWDM-Netwerken
 
 
 

 

Productfoto's:

 

De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8 0

 

 

De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8 1

 

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

Relatieproducten:

 

 

De Vezel Optische Splitser Singlemode G657A2 FTTH FTTA van SC/APC LC/APC 2*8 2x8 2

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai