Thuis ProductenFiber Optic Splitter

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m

2*2 Mini PLC Fiber Optic Splitter SC/APC Connector For FTTH FTTA 0.9mm 1.0m
2*2 Mini PLC Fiber Optic Splitter SC/APC Connector For FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 2*2 Mini PLC Fiber Optic Splitter SC/APC Connector For FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 2*2 Mini PLC Fiber Optic Splitter SC/APC Connector For FTTH FTTA 0.9mm 1.0m

Grote Afbeelding :  2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-Mini-2*2-SCA
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Gedetailleerde productomschrijving
Lengte: 1.0m Splitter-Type: 2*2 2x2
Connector: SC/APC Kabel: 0.9mm
P/N: KCO-Mini-2*2-SCA MOQ: 1PC
Hoog licht:

PLC optische Splitter

,

ABS Doosplc Splitser

 

2*2 de miniplc Optische Splitser van de Splitserssc/apc Vezel voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m

 

Beschrijvingen:

- PLC de splitser, ook genoemd de Vlaksplitser van de Golfgeleiderkring, wordt gebruikt om één of twee lichtstralen uniform te verdelen aan veelvoudige lichtstralen of veelvoudige lichtstralen te combineren aan één of twee lichtstralen.

- De vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen van Hoofdkantoor (CO) aan veelvoudige gebouwplaatsen te verdelen wordt vervaardigd.

- Blocklessplc de splitser heeft sterkere vezelbescherming dan naakte vezelsplitser, die een miniaturisatieresultaat van cassettesplitser is. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor diverse verbinding en distributiedozen of netwerkkabinetten.

- Vezelplc de splitser voorziet een oplossing van de lage kosten lichte distributie van hoge stabiliteit en betrouwbaarheid.

De blockless splitser kenmerkt kleine grootte, die een middenkeus tussen volumeminiaturisatie en betrouwbare vezelbescherming is. Het is geschikt voor installatie in uw systeemontwerp en productie.

- splitsers van de de golfkring van 2x N zijn de Vlak Lichte (PLC) gebaseerd op het Deposito (p-CVD) technologie de van de Plasma Chemische Damp en zijn gepatenteerd vervaardigingsproces om stabiel optisch karakter te verstrekken.

 

PLC Splitsersbouw: 

 

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 0

 

Eigenschappen:

- 2x2blockless PLC Splitser, SC/APC-schakelaar
- 900µm ITU G.657A1 voor input-output vezel
- Laag toevoegingsverlies 
- Laag polarisatie afhankelijk verlies (PDL) 
- Werkende bandbreedte: 1260 - 1650nm
- Compact ontwerp, geschikt voor installatie in optisch materiaal
- Brede Werkende Temperatuur: -40 - 85°C, de standaardtoepassingen van de steunindustrie
- Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit, volgzame Telecordia gr.-1221/1209

 

 

Toepassingen:
- Het is een passief optisch apparaat met velen ingevoerd en outputterminals, vooral van toepassing op PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, enz.) om MDF (hoofddistributiekader) en de eindapparatuur aan te sluiten en zich te vertakken het optische signaal.

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

Productfoto's: 

 

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 1

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 2

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 3

 

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 4

 

 

 

Relatieproducten: 

 

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 5

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

2*2 de miniplc Schakelaar van de Vezel Optische Splitser SC/APC voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m 6

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)