Thuis ProductenFiber Optic Splitter

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA

1x2 LGX Type Fiber Optic Splitter 1*2 SC/APC Connector For FTTH FTTA Distribution Box
1x2 LGX Type Fiber Optic Splitter 1*2 SC/APC Connector For FTTH FTTA Distribution Box 1x2 LGX Type Fiber Optic Splitter 1*2 SC/APC Connector For FTTH FTTA Distribution Box 1x2 LGX Type Fiber Optic Splitter 1*2 SC/APC Connector For FTTH FTTA Distribution Box

Grote Afbeelding :  het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-LGX-1x2-SCA
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Gedetailleerde productomschrijving
Verpakkingstype: LGX-Doos Lengte: 0.3m
Splitter-Type: 1*2 1x2 Gespleten manier: 1 manierinput & 2 manieroutput
Connector: SC/APC Kabel: 0.9mm
P/N: KCO-LGX-1x2-SCA MOQ: 1PC
Hoog licht:

PLC optische Splitter

,

ABS Doosplc Splitser

 

Sc-APC 1*2 PLC Splitser/het Type van 1x2 LGX Vezel Optische Splitser voor de Distributiedoos van FTTH FTTA

 

Beschrijvingen: 

- De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit.

- Het gebruikte wijd de netwerken in van PON (EPON/GPON) om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren.

- Splitser van de krings(plc) van vezel is de optische Vlaklightwave een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen van Hoofdkantoor (CO) aan veelvoudige gebouwplaatsen te verdelen wordt vervaardigd.

- De standaard geestelijke de dooshuisvesting van LGX verstrekt een gebruiksklare methode voor integratie in het netwerk, dat om het even welke risico's tijdens installatie elimineert.

- Het elimineert de behoefte om machines op het gebied te verbinden en er is geen behoefte aan bekwaam personeel voor deployement.

- Van de de modulevezel van LGX cassttle optische wordt plc splitte ook genoemd de module van 1*64 LGX optische vezelplc splitser, plc vezel optische splitser, plc optische vezelsplitser, vezel optische splitser, plc vezelsplitser, plc optische splitser.

- Kocent Optec Limited leverings volledige reeks van vezel optische PLC Splitser zoals: het minibuistype, ABS Doos modulair Type, LGX-doostype, Rackmount-type, Muur zet type op,….

- Met meer dan 10 jaar van ervaring in passieve vezel optische productie, en gesloten van QC proces, beloven wij dat 100% van goederen worden getest en de pas vóór verzending getest. 

- Hieronder is onze vezel optische PLC splitsersfamilie: 

 

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 0

 

Eigenschappen:

- Laag toevoegingsverlies.

- Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies.

- Uitstekende Milieustabiliteit.

- Uitstekende Mechanische Stabiliteit.

- Laag bovenmatig verlies & Hoge prestaties

- Ontmoet Telcordia gr.-1221 en gr.-1209.

 

Toepassingen:

- Vezel aan het Punt (FTTX).

- Vezel aan het Huis (FTTH).

- Passieve Optische Netwerken (PON).

- Gigabit Passieve Optische Netwerken (GPON).

- Locale area networken (LAN).

- Kabeltelevisie (CATV).

- Testmateriaal. 

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

Productfoto: 

 

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 1

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 2

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 3

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 4

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 5

 

Relatieproducten: 

 

het Type van 1x2 LGX Schakelaar van de Vezel de Optische Splitser 1*2 SC/APC voor de Distributiedoos van FTTH FTTA 6

 

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)