Thuis Productenglasvezel-adapter

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-SCU-blind-niet
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SC/APC Materiaal: Plastic
Chanel-manier: manieren 1 Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Vezelwijze: Singlemode
P/N: KCO-SCA-blind-niet kleur: groene
Hoog licht:

Fibre Optic Adapter

,

glasvezel-adapter

 

De Simplexauto Gesloten Adapter van Sc UPC/de de Blauwe Adapter van Sc/Adapter van Fibra Optica

 

 

Beschrijving:

- Het gebruik van de vezel optische adapter tussen twee flardkabel te verbinden, of één flardkabel en één vlecht. 

- Het is beschikbaar en en Multimode op Enige wijze (APC UPC) (OM1, OM2, OM3, OM4 en ook OM5)

- De schakelaar en de Adapter van Sc bestaan uit een balansstijl die gemakkelijk kan worden losgemaakt en worden vastgemaakt.

- De schakelaars en de Adapters van Sc worden wijd gebruikt voor zendontvanger of algemeen verbindingsgebruik in de industrie van vandaag.

- De blinden op de adapter openen automatisch en sluiten wanneer de schakelaar in wordt opgenomen of gehaald uit de adapter.

- Sc is uiterst gemakkelijk te gebruiken en is genoeg veilig voor ongeschoolde arbeiders.

- Bovendien kan de Auto het Blindschakelaar van Sc met een regelmatige Sc-adapter worden gebruikt.


Toepassingen

- FTTx (FTTA, FTTB, FTTC, FTTO, FTTH.)

- CATV
- Telecommunicatienetwerken
- Testmateriaal
- Metro
- Locale area networken (LANs)
- Gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Eigenschappen
- Laag insertionalverlies en achterbezinningsverlies
- Hoge prcisiongroepering
- Vernikkeld messingslichaam
- Gebruik in Single-mode of Multimode toepassingen
- Keus van huisvestingsmateriaal en kokermateriaal
- ISO9001: 2008, ROHS-naleving
 

Specificatie: 

Productnaam

Groene APC van de Kleurenvierling LC Blindadapter

Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren

Artikelnummer KCO-SCA-blind-niet
Inserionverlies ≤0.2dB
Duurzaamheid >1000 keer
Werkende Temperaturen -40~70°C
Materiaal Plastiek
Toepassing FTTx, LAN, CATV, Telecommunicatie
Manier 1 manier
Schakelaartype Sc-Sc
Pools Type

UPC

APC

Vezelwijze

Singlemode;

Multimode Om1;  OM2; OM3; OM4; OM5

Kleur

SM: Groen blauw,  

MM.: Beige

OM3: Aqua

OM4: Viooltje

OM5: Groene kalk

Kern 4 kernen
Flens met flens/met oor;
Vorm van verkoop Neutrale OEM/ODM
Gebruik Vezelverbinding
Douaneontwerp welcom
Steekproeflevertijd binnen 7 dagen na bevestiging

 

Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

Productbeelden:

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter 0

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter 1

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter 2

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter 3

 

Relatieproducten: 

 

Multimode Beige Automatische Blind Stoffig GLB OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 van de Vezel Optische Adapter 4


OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees: COSCO, HUYNDAI,…

- Stardard verschepende haven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)