• M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : David He
Telefoonnummer : 86-13410896018
WhatsApp : +8613410896018

De automatische Optische Adapter Duplexlc/apc PBT van de Blindglb Vezel Groen zonder Flens

Plaats van herkomst Guangdong, China
Merknaam KCO, Kocent Optec Limited
Certificering ISO9001, RoHS
Modelnummer LC/APC-DX-blind-N-F
Min. bestelaantal onderhandelingen
Prijs Negotiation
Verpakking Details Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen 500.000 stuks per maand
Productdetails
Type LC/APC Materiaal Plastic
Chanel-manier duplex, 2 kernen Toevoegingsverlies 0.2dB
verlies terug 55dB Vezelwijze Singlemode, Monomode
Hoog licht

Fibre Optic Adapter

,

Fiber Optic kabeladapter plaatsen

Laat een bericht achter
Productomschrijving

LC/APC automatische Optische de Adapterduplex van de Blindglb Vezel zonder Groene Flens PBT

 
Introduceer: 
- De LC-adapters zijn gebruiks ceramische koker om schakelaars te verbinden hoewel zij verschillende grootte en verschijning zijn.
- Elke species heeft heel wat types en de kleuren kunnen zijn kozen.
- De enige wijze en multi-mode is verschillende prestaties en prijs.
- Deze adapters kunnen sluitend de schakelaars en laag toevoegingsverlies aan transmissie optisch signaal krijgen. 
- Onze adapters zijn ontmoeten Telcordia en CEI 61754 stander, al materiële naleving RoHS vereisen.
 
Snelle Informatie:
- Naam: LC/APC duplexblindadapter zonder flens
- Vezeltype: Enige wijze (SM) 9/125
- Signaalmanier: duplex (2 manieren)
- Materiaal: Plastiek
- IL: minder dan 0.2dB
- RL: Meer dan 50dB
- P/N: LC/APC-DX-blind-N-F

 
Eigenschappen:
- Uitstekende wisselvalligheid en gerichtheid
- 100% optische test (Toevoegingsverlies)
- Facultatieve de kokerbuis van het ceramische en fosfoorbrons
- Nauwkeurige externe grootte
- Individueel verpakt

 
Toepassingen:
- Testende instrumenten
- Verbinding tussen apparaten
- Verbinding tussen koorden van het vezel de optische flard
- CATV, BEMANT, WANS
- FTTX, FTTH

 
Productbeelden:
De automatische Optische Adapter Duplexlc/apc PBT van de Blindglb Vezel Groen zonder Flens 0
Specificatie:

Kenmerken Eenheid Enige Wijze Multimode
Toevoegingsverlies (IL) dB <0>
Ruilbaarheid dB ∆IL<0>
Herhaalbaarheid (500 keer) dB ∆IL<0>
Kokermateriaal - Zirconiumdioxyde Fosfoorbrons
Huisvestingsmateriaal - Vernikkeld Koper
Werkende Temperatuur °C -40 ~ +70
Opslagtemperatuur °C -40 ~ +70

 
Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
De automatische Optische Adapter Duplexlc/apc PBT van de Blindglb Vezel Groen zonder Flens 1
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
De automatische Optische Adapter Duplexlc/apc PBT van de Blindglb Vezel Groen zonder Flens 2