Thuis ProductenVezel Optische Snelle Schakelaar

verbind vezel snel optische schakelaars

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

verbind vezel snel optische schakelaars

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  verbind vezel snel optische schakelaars

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: LC/UPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: plastic module, PE zak, Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: LC/UPC Beschikbare kabel: de kabel van 2x3.0 ftth
kleur: blauwe Golflengte: 1260~1650nm
Toepassing: FTTH, CATV Vezelwijze: enige wijze, SM 9/125
Hoog licht:

ftth snel schakelaar

,

verbind vezel snel optische schakelaars

LC/UPC de optische vezel snelle schakelaar van de vezel optische snelle schakelaar voor kabels van de ftth de binnenvezel

 

Snel schakelaars snel detail:

- Naam: LC/UPC vezel Optische Snelle Schakelaar

- Metalen kap Beëindigen-gezicht: UPC

- Metalen kapgrootte: 1.25mm

- Structuur: Pre-opgepoetst, Niet gepolijst

- Schakelaar: LC

- Vezel: G652D G657A

- Kabeldiameter: 2x3.0mm FTTH binnenvezel optische cabe, 3.0mm binnenkabel

 

Snelle schakelaarsbeschrijvingen:

De snelle assemblageschakelaar wordt gebruikt voor field-installable optische vezelschakelaar, schroefontwerp dat wijd in FTTH-toegang wordt gebruikt het optische netwerk, Enige wijze en Multimode omvat en geschikt voor 2*3.0mm kan de dalingskabel en ook met 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel geschikt zijn.

 

Snelle schakelaarsinleidingen:

- Is de vezel optische snelle schakelaars, ook vezel optische snelle schakelaars, schakelaar van de vezel de optische snelle assemblage, de assemblageschakelaar van het vezel optische gebied, schakelaars van de vezel de optische snelle assemblage.

- Is de vezel Optische Snelle Schakelaar die voor FTTH wordt ontworpen een nieuwe generatie van vezelschakelaar die in assemblage wordt gebruikt. Het kan Open stroom verstrekken en type van producten prefabriceren, de waarvan optische en mechanische specificatie de standaard optische vezelschakelaar ontmoet. Het wordt ontworpen voor hoogte - kwaliteit en hoog rendement voor installatie.

- De structuur van het plooien positie is een uniek ontwerp, en vergt het lijmen, oppoetsend geen van beide geen verbruiksgoederen.

- De goedgekeurde vezel preinstalled structuur, en geschikt voor gebiedsinstallatie.

- De snelle schakelaar eindigt het eind van een optische vezel, en laat snellere verbinding en scheiding toe dan verbindend.

- De schakelaars koppelen en richten mechanisch de kernen van vezels zo licht kunnen overgaan.

- De betere schakelaars verliezen zeer weinig licht toe te schrijven aan bezinning of verkeerde opstelling van de vezels.

 

Ongeveer vezel optische snelle schakelaars:

Roept de vezel optische snelle schakelaar ook vezel optische snelle schakelaar, de assemblageschakelaar van het vezel optische gebied, optische vezel snelle schakelaar, optische vezel snelle schakelaar, vezel snelle schakelaar, optische snelle schakelaar. Er zijn beschikbaar in SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC. Gebruik voor 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel en 2x3.0mm vezel optische FTTH kabel. Al onze Vezel Optische Snelle Schakelaars ontmoeten RoHS Volgzaam, en 100%-het verlies van het testtussenvoegsel vóór verzending.

 

Snelle schakelaarseigenschappen:

- Geen speciaal het assembleren hulpmiddel

- Snel en gemakkelijk voor het assembleren

- Opnieuw te gebruiken en herhaal de verrichtingstijden tot 300 zijn

- Geïntegreerde bescherming van het omhulsel om het effect van de schakelaarvorm te verhinderen

- Kan in twee minuten worden geïnstalleerd

- Macht-behalve, aangezien het het hete smelten niet vergt

- Zonder enig het lijmen en het oppoetsen proces

 

Het snelle beeld van Schakelaarsproducten:

verbind vezel snel optische schakelaars 0

verbind vezel snel optische schakelaars 1

verbind vezel snel optische schakelaars 2

 

Snelle schakelaarsspecificaties:

Toepasselijk voor Dalingskabel. Binnenkabel (0.9/2.0/3.0mm)
Optische vezeldiameter 125μm
Strakke bufferdiameter 250μm
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB
Terugkeerverlies ≥50dB
Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5N
Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10N
Treksterkte >50N
Het gebruiken van temperatuur -40°C~+75°C
Online treksterkte (20N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

 

Onze Snelle schakelaars die manieren inpakken:

verbind vezel snel optische schakelaars 3

 

OEM/ODM de dienst: Onze OEM en ODM dienst is altijd klaar!
Als u uw eigen merkembleem op de productkabel wilt tonen, zet het het productpakket of rek op, is het geen om het even welk probleem. Onze OEM dienst is klaar servise u altijd.

Het verschepen:
Door Internationale uitdrukkelijk: Uitdrukkelijke TNT, DHL, UPS, speciale lijn, enz.
Door de lucht: CA, ZH, CZ, AA, AC, BEDELAARS, ENZ.
Door overzees

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Tel.: +8613424426827

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)