• KOCENT OPTEC LIMITED
    M. Henry Thai
    Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.
  • KOCENT OPTEC LIMITED
    M. Pablo
    Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.
Contactpersoon : David He
Telefoonnummer : 86-13410896018
Whatsapp : +8613410896018
zoekwoorden [ field installable fiber optic connector ] bij elkaar passen 185 producten.
kopen Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB online fabrikant

Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

P/N: Kco-fofc-sca-n
kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.3dB
kopen Het Gebied van G652D G657A - installable Vezel Optische Schakelaar Geen gemakkelijk Geassembleerd Aanpassingsgel online fabrikant

Het Gebied van G652D G657A - installable Vezel Optische Schakelaar Geen gemakkelijk Geassembleerd Aanpassingsgel

P/N: Kco-Soc-SCA
kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.2dB
kopen Het groene 2.0mm 3.0mm FTTX gebied van Sc /APC - installable vezel optische schakelaar online fabrikant

Het groene 2.0mm 3.0mm FTTX gebied van Sc /APC - installable vezel optische schakelaar

Type: SNEL SC
kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.2dB
kopen 6cm SC/APC gebied van de Vezel het Optische Snelle Schakelaar - installable vezel optische schakelaar online fabrikant

6cm SC/APC gebied van de Vezel het Optische Snelle Schakelaar - installable vezel optische schakelaar

Schakelaartype: SC/APC
Beschikbare kabel: 0.9mm kabel
Kleur: groen, zwart
kopen Kabeltelevisiefc Gebied - installable Vezel 9/125 van de Vezel Optische Schakelaar SM 0,9 mm-Kabel online fabrikant

Kabeltelevisiefc Gebied - installable Vezel 9/125 van de Vezel Optische Schakelaar SM 0,9 mm-Kabel

Type connector: FC/UPC, FC/PC
Beschikbare kabel: 0.9mm kabel
kleur: Black
kopen FC Golflengte van de de Schakelaarassemblage 1260~1650nm van de gebiedsvezel de Optische voor FTTH-Dalingskabel online fabrikant

FC Golflengte van de de Schakelaarassemblage 1260~1650nm van de gebiedsvezel de Optische voor FTTH-Dalingskabel

Type connector: FC/APC, FCAPC
Beschikbare kabel: kabel van 2x3.0 ftth, 0.9mm, 3.0mm kabel
kleur: Black
kopen gebied - installable vezel optische schakelaar online fabrikant

gebied - installable vezel optische schakelaar

Type connector: SC/APC
Beschikbare kabel: 0.9mm binnenkabel
kleur: groene
kopen ESC250D APC Groene verbindt Snel de Interferometerpas van IL 0.2dB RL 55dB van Vezel Optische Schakelaars online fabrikant

ESC250D APC Groene verbindt Snel de Interferometerpas van IL 0.2dB RL 55dB van Vezel Optische Schakelaars

P/N: ESC250D/APC
kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.2dB
kopen Van de de Vezel Optisch Schakelaar van de dalingskabel van de Assemblagesc Binnenfc LC Aangepast Sc/UPC online fabrikant

Van de de Vezel Optisch Schakelaar van de dalingskabel van de Assemblagesc Binnenfc LC Aangepast Sc/UPC

Schakelaartype: FC, LC, SC
Verpakking: 10pcs/pack
Beschikbare kabel: dalingskabel, binnenkabel (omvat 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm)
kopen LC van de het Gebiedsassemblage van /APC Snelle de Vezel Optische Snelle Schakelaar, 55mm 60mm online fabrikant

LC van de het Gebiedsassemblage van /APC Snelle de Vezel Optische Snelle Schakelaar, 55mm 60mm

Type: SNELLE LC
kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.2dB
1 2 3 4 5 6 7 8