Thuis Productenglasvezel-adapter

De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren

China De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren leverancier
De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren leverancier De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren leverancier

Grote Afbeelding :  De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SC/APC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SC/APC kleur: groene
Kokersmateriaal: Ceramisch (ZrO2) Chanel-manier: Simplex
Toevoegingsverlies: 0.2dB verlies terug: 55dB
Materiaal: Plastic Ruilbaarheid: 0.2dB

 

De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren

 

Beschrijvingen:

 

- Roepen de vezel optische adapters ook vezel optische adapter, optische vezeladapter, optische vezeladapter.

- Het gebruik van vezel optische adapters om zich bij twee kabels van het vezel optische flard samen aan te sluiten. Het bevat de interconnect koker, die de twee metalen kappen samen houdt.

- Sc-is de vezel optische adapter beschikbaar in enige wijzeupc APC en multimode PC sastify om enige wijze of multimode flardkabel te verbinden.

 

Snelle Informatie: 

 

- Naam:  Vezel Optische Adapter

- Verbind type: SC/APC 

- Kleur: Groen 

- IL: 0.2dB

- RL: 60dB 

- GLB-type: Blindglb type in één kant 

- P/N: Adapter-SCA-blind-01

 

Toepassingen:

- Testende instrumenten

- Verbinding tussen apparaten

- Verbinding tussen koorden van het vezel de optische flard

- CATV, BEMANT, WANS

- FTTH, FTTX

 

Voordeel van de vezel optische adapters:

- Ons gamma van adapter van de vezel de optische kabel kan verenigbare goede kwaliteit zoals door herhaalde tests wordt bewezen. Het is verwisselbaar met gelijkaardige die apparaten volgens dezelfde normen worden gebouwd.

- Wij verstrekken een uitgebreide lijn van vezel optische adapters die superieure prestaties met beperkte verliezen met zeer hoge herhaalbaarheid aanbieden.
- Deze producten worden ontworpen en om aan stringente de Technologieënnormen van Telcordia vervaardigd te voldoen 100BaseFX.

- De lage middelen van het Toevoegingsverlies is er weinig vermindering van lichtintensiteit langs de transmissierouter.

- Hoge Betrouwbaarheid

- Ook volgzaam met de normen van CEI en ROSH-

 

Productbeelden:

De automatische Stoffige GLB-Adapters van de Vezelschakelaar SC/APC, Telecommunicatie van Vezel de Optische Adapters 0.2dB sorteren

Specificatie van vezel optische adapters:

Parameter Specificaties
Het koppelen Schakelaartype SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA, ENZ.
Vezeltype van Schakelaar Enige Wijze Multimode
Adapterkleur Blauw, groen, metaal Beige, Metaal
Testende Golflengte 1310nm, 1550nm 850nm, 1300nm
Tussenvoegselverlies Typical≤0.15dB, max≤0.2dB Typical≤0.15dB, max≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.10dB
Ruilbaarheid ≤0.20dB
Duurzaamheid 1000Mating, max≤0.20dB
Huisvestingsmateriaal Plastiek of metaal
Werkende Temperatuur -20°C~+70°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C
Groeperingskoker Ceramisch (ZrO2) of aangepast
Kanaalnummer Simplex, duplex, vierling.

 

Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)