Thuis Productenglasvezel-adapter

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

China Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier
Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter leverancier

Grote Afbeelding :  Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-LC/APC-vierling C

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: LC/APC Materiaal: Plastic
Chanel-manier: 4 manieren Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Vezelwijze: Singlemode
P/N: KCO-LC/APC-vierling C kleur: groene

 

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 van de Blindadapter Manieren

 

Snelle Informatie:

- P/N: KCO-LC/APC-vierling C

- Naam: LC/APC duplexblindadapter
- Vezeltype: Enige wijze (SM) 9/125
- Signaalmanier: vierling (4 manieren)
- Materiaal: Plastiek
- IL: minder dan 0.2dB
- RL: Meer dan 50dB

 

Beschrijving:

- LC hebben de optische adapters van de vierlingvezel een Duplexvoetafdruk van Sc met plastic flenzen en voor onze plastic eenheden van de vezeldistributie gemaakt, zetten de geladen panelen van het vezelflard en de geladen vezelmuur bijlagen op.

- Elke vezelkoppeling past veilig in aangewezen groeven en gebruikt om LC/PC-verbindingen samen te koppelen.

 

Eigenschap: 

- Uitstekende Temperatuurstabiliteit
- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- Goede herhaalbaarheid en ruilbaarheid
- Uitstekende mechanische duurzaamheid
- Klant bepaalde bestekken
- Volgzaam met Telcordia, TIA/EIA en CEI

 

Specificatie: 

Productnaam

Groene APC van de Kleurenvierling LC Blindadapter

Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren

Artikelnummer KCO-LC/APC-vierling C
Inserionverlies ≤0.3dB
Duurzaamheid >1000 keer
Werkende Temperaturen -40~70°C
Materiaal Plastiek
Toepassing FTTx, LAN, CATV, Telecommunicatie
Certificatie RoHS, SGS, Ce
Schakelaartype Lc-LC
Pools Type

UPC

APC

Vezelwijze

Singlemode;

Multimode Om1;  OM2; OM3; OM4; OM5

Kleur

SM: Groen blauw,  

MM.: Beige

OM3: Aqua

OM4: Viooltje

OM5: Groene kalk

Kern 4 kernen
Flens met flens/met oor;
Vorm van verkoop Neutrale OEM/ODM
Gebruik Vezelverbinding
Douaneontwerp welcom
Steekproeflevertijd binnen 7 dagen na bevestiging

 

Productbeelden:

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter
 

Betrouwbaarheid die test:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.


Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees: COSCO, HUYNDAI,…

- Stardard verschepende haven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo


Groene APC van de Kleurenvierling LC Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren Chanel van de Blindadapter

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)