Thuis Nieuws

Bedrijf Nieuws

Ik ben online Chatten Nu
Bedrijf Nieuws
china laatste nieuws over 50/125 Optische Vezel van OM5

50/125 Optische Vezel van OM5

[2018-12-11 18:17:35]
OM5 – de eerste multimode vezel voor golflengte het simultaan overseinen Tot nu toe, werden multimode vezels in werking gesteld slechts in narrowband bij 850 NM of 1300 NM. Het nieuwe vezeltype OM5 met uitstekende transmissieeigenschappen in is een band van 100 NM ontwikkeld om de snel stijgende ... Lees meer
china laatste nieuws over OM4 versus OM5: Wat is het Verschil?

OM4 versus OM5: Wat is het Verschil?

[2018-12-11 18:13:35]
OM4 versus OM5: Wat is het Verschil? Als vraag naar bandbreedte, moeten de nieuwe transmissiemedia worden ontwikkeld om aan de behoeften van gebruikers te voldoen. Recentst in optische transmissiemedia wordt genoemd OM5-vezel. Om u te helpen deze geavanceerde vezel gebruiken aan zijn grootste ... Lees meer
china laatste nieuws over De openluchtorden van de vezel optische kabel verschepen reeds. Contact met ons om beste prijs te krijgen

De openluchtorden van de vezel optische kabel verschepen reeds. Contact met ons om beste prijs te krijgen

[2017-10-25 12:46:40]
Deze maand van 3 weken, hebben wij beëindigen orde van de 2 vezel de optische kabel gehad, zijn zij GYXTC8S-orde 40km en GYXTW-orde 200km. Als u goede kwaliteitskabel met lage kosten wilt krijgen, gelieve met ons te contacteren om de beste dienst en prijs te krijgen. GYXTW-kabel met verpakkings1km... Lees meer
china laatste nieuws over FTTA - Vezel aan de Antenne

FTTA - Vezel aan de Antenne

[2017-09-22 14:15:54]
FTTA - Vezel aan de Antenne KOORD VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN PDLC ODVA VOOR FTTA: http://www.passivefiberoptic.com/sale-8760021-odlc-pdlc-outdoor-fiber-optic-patch-cord-assemblies-for-ftta-man-wan.html De gebruikers van vandaag van mobiele apparaten hangen van draadloze verbindingen ... Lees meer
china laatste nieuws over 30 reeksen van van het de distributiekader van de 576 kernenvezel de optische volledige lading met FC/UPC-adapter verscheepten gisteren.

30 reeksen van van het de distributiekader van de 576 kernenvezel de optische volledige lading met FC/UPC-adapter verscheepten gisteren.

[2017-09-09 09:28:49]
Gisteren, laadden wij 30 reeksen van optisch de distributiekader van de 576 kernenvezel aan de zeehaven van China Ningbo, zijn de goederen aan boord aan komst aan het Frans. Wij eindigden om deze orde te veroorzaken en te testen binnen 15 werkdagen. Als u beste prijs wilt krijgen, de beste dienst ... Lees meer
china laatste nieuws over Weinig Kennis over het Schoonmaken van Vezel Optische Schakelaar

Weinig Kennis over het Schoonmaken van Vezel Optische Schakelaar

[2017-09-05 11:47:49]
I. Waarom gebruik geen katoen met alcohol om de optische vezel schoon te maken? De het schoonmaken vereisten van vezel optische schakelaars zijn veel hoger dan dat van cameralens. De vezel van katoen of het lensdocument is ruw, en het is gemakkelijk om de schuring van vezel optische schakelaars te ... Lees meer
china laatste nieuws over Vezel Optische het Verbinden Gids

Vezel Optische het Verbinden Gids

[2016-12-13 15:16:54]
Wat Vezel het Optische Verbinden is De kennis van vezel optische het verbinden methodes is essentieel voor om het even welke bedrijf of vezel optische technicus betrokken bij Telecommunicaties of LAN en voorzien van een netwerkprojecten. Simpel gezegd, vezel het optische impliceert zich verbinden ... Lees meer
china laatste nieuws over Sluitingstypes van de vezel Optische Las

Sluitingstypes van de vezel Optische Las

[2016-12-13 15:52:47]
Sluiting van de vezel de Optische Las Sluiting van de vezel wordt de optische las gewoonlijk gebruikt met openluchtvezel de optische kabels, ruimte voor de openluchtvezel optische kabels samen te verbinden verstrekt. De sluitingen van de vezel optische las en de binnenkant van vezeldienbladen zullen ... Lees meer
china laatste nieuws over 40HQ de container met de Bijlagedoos van de Vezel Optische Las wordt geladen heeft binnen 10 slechts dagen die!! geëindigd!

40HQ de container met de Bijlagedoos van de Vezel Optische Las wordt geladen heeft binnen 10 slechts dagen die!! geëindigd!

[2017-05-24 09:51:12]
Voor 40HQ laadde de container met DOOS van de de LASbijlage van de 24 kernen de VERTICALE VEZEL OPTISCHE. Voor al deze goederen die wij SLECHTS binnen 10 DAGEN hebben geëindigd en klaar om uit voor klant door overzees vandaag te verschepen. Wij kunnen beëindigden één 40HQ-container in dergelijke ... Lees meer
Page 1 of 2|< 1 2 >|