Thuis Nieuws

Bedrijf Nieuws

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu
Bedrijf Nieuws
china laatste nieuws over Het verschepen

Het verschepen

[2020-10-30 11:20:23]
2*20GP Lees meer
china laatste nieuws over 2021 Gelukkig Nieuwjaar

2021 Gelukkig Nieuwjaar

[2020-12-31 11:17:46]
china laatste nieuws over Wat is FTTH-Dalingskabel?

Wat is FTTH-Dalingskabel?

[2020-10-26 16:32:19]
Wat is FTTH-Dalingskabel? http://www.passivefiberoptic.com/supplier-166722-optical-fiber-cable De FTTH-dalingskabels, zoals eerder vermeld, worden gevestigd op het abonneeeind om de terminal van een distributiekabel aan het gebouw van een abonnee aan te sluiten. Zij zijn typisch kleine diameter, de ... Lees meer
china laatste nieuws over De Vergelijking tussen PLC Splitser en FBT-Splitser

De Vergelijking tussen PLC Splitser en FBT-Splitser

[2020-10-26 16:18:02]
http://www.passivefiberoptic.com/supplier-166711-fiber-optic-splitter De Optische splitsers zijn één van de belangrijkste passieve componenten in vezel optische verbindingen. En zijn vezel optische apparaten achter elkaar die veelvoudige input en veelvoudige output kunnen hebben. Algemeen gebruikte ... Lees meer
china laatste nieuws over 50/125 Optische Vezel van OM5

50/125 Optische Vezel van OM5

[2018-12-11 18:17:35]
OM5 – de eerste multimode vezel voor golflengte het simultaan overseinen Tot nu toe, werden multimode vezels in werking gesteld slechts in narrowband bij 850 NM of 1300 NM. Het nieuwe vezeltype OM5 met uitstekende transmissieeigenschappen in is een band van 100 NM ontwikkeld om de snel stijgende ... Lees meer
china laatste nieuws over OM4 versus OM5: Wat is het Verschil?

OM4 versus OM5: Wat is het Verschil?

[2018-12-11 18:13:35]
OM4 versus OM5: Wat is het Verschil? Als vraag naar bandbreedte, moeten de nieuwe transmissiemedia worden ontwikkeld om aan de behoeften van gebruikers te voldoen. Recentst in optische transmissiemedia wordt genoemd OM5-vezel. Om u te helpen deze geavanceerde vezel gebruiken aan zijn grootste ... Lees meer
china laatste nieuws over De openluchtorden van de vezel optische kabel verschepen reeds. Contact met ons om beste prijs te krijgen

De openluchtorden van de vezel optische kabel verschepen reeds. Contact met ons om beste prijs te krijgen

[2017-10-25 12:46:40]
Deze maand van 3 weken, hebben wij beëindigen orde van de 2 vezel de optische kabel gehad, zijn zij GYXTC8S-orde 40km en GYXTW-orde 200km. Als u goede kwaliteitskabel met lage kosten wilt krijgen, gelieve met ons te contacteren om de beste dienst en prijs te krijgen. GYXTW-kabel met verpakkings1km... Lees meer
china laatste nieuws over FTTA - Vezel aan de Antenne

FTTA - Vezel aan de Antenne

[2017-09-22 14:15:54]
FTTA - Vezel aan de Antenne KOORD VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN PDLC ODVA VOOR FTTA: http://www.passivefiberoptic.com/sale-8760021-odlc-pdlc-outdoor-fiber-optic-patch-cord-assemblies-for-ftta-man-wan.html De gebruikers van vandaag van mobiele apparaten hangen van draadloze verbindingen ... Lees meer
china laatste nieuws over 30 reeksen van van het de distributiekader van de 576 kernenvezel de optische volledige lading met FC/UPC-adapter verscheepten gisteren.

30 reeksen van van het de distributiekader van de 576 kernenvezel de optische volledige lading met FC/UPC-adapter verscheepten gisteren.

[2017-09-09 09:28:49]
Gisteren, laadden wij 30 reeksen van optisch de distributiekader van de 576 kernenvezel aan de zeehaven van China Ningbo, zijn de goederen aan boord aan komst aan het Frans. Wij eindigden om deze orde te veroorzaken en te testen binnen 15 werkdagen. Als u beste prijs wilt krijgen, de beste dienst ... Lees meer
china laatste nieuws over Weinig Kennis over het Schoonmaken van Vezel Optische Schakelaar

Weinig Kennis over het Schoonmaken van Vezel Optische Schakelaar

[2017-09-05 11:47:49]
I. Waarom gebruik geen katoen met alcohol om de optische vezel schoon te maken? De het schoonmaken vereisten van vezel optische schakelaars zijn veel hoger dan dat van cameralens. De vezel van katoen of het lensdocument is ruw, en het is gemakkelijk om de schuring van vezel optische schakelaars te ... Lees meer
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|