Thuis Productenglasvezel-adapter

ST aan LC-Vezeladapter

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

ST aan LC-Vezeladapter

China ST aan LC-Vezeladapter leverancier
ST aan LC-Vezeladapter leverancier ST aan LC-Vezeladapter leverancier

Grote Afbeelding :  ST aan LC-Vezeladapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: LC-BIJ ADT

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: LC/UPC Kokersmateriaal: Ceramisch (ZrO2)
Chanel-manier: Simplex Schakelaar 2: ST/UPC
Materiaal: Metaal, Plastiek IL: 0.2dB

Lc-ST, st-LC de hybride adapter van het de adaptermetaal van de vezel optische adapter plastic

 

Een hybride adapter van ST/UPC-LC/UPC roept ook st-LC hybride optische vezeladapter. Het gebruikt om de ST/UPC-kabel van het vezel optische flard en LC/UPC-vezel de optische adapter aan te sluiten. Met hoogtekwaliteit van ceramische koker, kan het 0.2dB houden als toevoegingsverlies in de keer van 1000 van het koppelen. Wij doen het testen van elk van vezel optische adapter vóór levering aan garantie dat het standaardgoederen is wanneer zij aan de hand van de klant komen.

 

Beschrijvingen: 

- Roepen de vezel optische adapters ook vezel optische adapter, optische vezeladapter, optische vezeladapter. 

- Het gebruik van vezel optische adapters om zich bij twee kabels van het vezel optische flard samen aan te sluiten. Het bevat de interconnect koker, die de twee metalen kappen samen houdt.

- Is de vezel optische adapter beschikbaar in enige wijzeupc APC en multimode PC sastify om enige wijze of multimode flardkabel te verbinden.

- Een hybride adapte functie is zelfde met gemeenschappelijke vezel optische adapter. Het is de vezel optische adapter dat gebruikt om één type van adapterschakelaar in onther typr van adapterschakelaar zoals van Sc-adapterschakelaar om te zetten omzet in ST adapterschakelaar. Etc., kunnen wij Sc aan LC, Sc aan FC, FC aan ST, FC aan LC of LC doen aan ST, enz. Wanneer u type wilt verbinden twee verschillend van kabel van het vezel de optische flard, zult u deze hybride vezel optische adapter moeten gebruiken.

 

Toepassingen:

- Testende instrumenten

- Verbinding tussen apparaten

- Verbinding tussen koorden van het vezel de optische flard

- CATV, BEMANT, WANS

- Vezel aan het huis, FTTX

 

Voordeel van de vezel optische adapters:

- Ons gamma van adapter van de vezel de optische kabel kan verenigbare goede kwaliteit zoals door herhaalde tests wordt bewezen. Het is verwisselbaar met gelijkaardige die apparaten volgens dezelfde normen worden gebouwd.

- Wij verstrekken een uitgebreide lijn van vezel optische adapters die superieure prestaties met beperkte verliezen met zeer hoge herhaalbaarheid aanbieden.
- Deze producten worden ontworpen en om aan stringente de Technologieënnormen van Telcordia vervaardigd te voldoen 100BaseFX.

- De lage middelen van het Toevoegingsverlies is er weinig vermindering van lichtintensiteit langs de transmissierouter.

- Hoge Betrouwbaarheid

- Ook volgzaam met de normen van CEI en ROSH-

 

Productbeelden:

ST aan LC-Vezeladapter

ST aan LC-Vezeladapter

ST aan LC-Vezeladapter

Specificatie van vezel optische adapters:

Parameter Specificaties
Het koppelen Schakelaartype SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA, ENZ.
Vezeltype van Schakelaar Enige Wijze Multimode
Adapterkleur Blauw, groen, metaal Beige, Metaal
Testende Golflengte 1310nm, 1550nm 850nm, 1300nm
Tussenvoegselverlies Typical≤0.15dB, max≤0.2dB Typical≤0.15dB, max≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.10dB
Ruilbaarheid ≤0.20dB
Duurzaamheid 1000Mating, max≤0.20dB
Huisvestingsmateriaal Plastiek of metaal
Werkende Temperatuur -20°C~+70°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C
Groeperingskoker Ceramisch (ZrO2) of aangepast
Kanaalnummer Simplex, duplex, vierling.

 

Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

Onze vezel optische adapters die manieren inpakken:

ST aan LC-Vezeladapter

 

OEM de Dienst: Aangepaste het etiket is beschikbaar

Als u aan uw eigen Embleemvertoning op de pakket plastic doos of kartondoos wilt, is het geen probleem. Onze etiketprinter is reeds aan de dienst aan u!

 

Het verschepen:
Door Internationale uitdrukkelijk: Uitdrukkelijke TNT, DHL, UPS, speciale lijn, enz.
Door de lucht: CA, ZH, CZ, AA, AC, BEDELAARS, ENZ.
Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)