Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule

China SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule leverancier
SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule leverancier SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule leverancier

Grote Afbeelding :  SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP-10g-L40D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 80, 000pcs/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 40 km P/N: SFP-10g-L40D
Snelheid: 10 G DDM: Ja
Golflengte: 1310nm Power: 3.3/5V
Vezelhaven: Dubbele LC-schakelaar

Vezel Optische Zendontvanger SFP+ 40KM voor 10G 1310nm met de Duplexhaven SM van LC met DDM

 

Toepassingen:

 

- Vezelkanaal

- Router/Serverinterface

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- SDH STM en SONET-systeem

- Andere optische transmissiesystemen

 

Beschrijvingen:

- De SFP-10g-L40D modules van de vezel optische zendontvanger zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- SFP+ voor de duplexlc schakelaars en 40KM van SM, met DDM en compatibel systeem met CISCO & HUAWEI enz.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- DDM: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Tot 40km transmissie op SMF

- +3.3 enige voeding.

- Compatibel systeem met RoHS

- Tot de tweerichtingsgegevens van 10Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 20km transmissie

- Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met enige LC-vergaarbak

 

Productinformations:

P/N SFP-10g-L40D Merk KCO
Producttype SFP+ Snelheid 10.3Gbps
Golflengte 1310nm Langste overdrachtafstand 40km
Optische haven LC duplexschakelaar Het werk temperatuur 0 aan 70°C
Vezeltype Multimode DDM ja
Emissie lichte macht -6~-1dBm Het ontvangen van gevoeligheid <-11>

 

Productbeelden:

 

SFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de ZendontvangermoduleSFP+ 40KM van de de Havensm Vezel van 10G 1310nm LC Duplex Optische de Zendontvangermodule

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL van ShenZhen, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees die van China verschepen

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)