Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

China RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7 leverancier
RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7 leverancier RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7 leverancier

Grote Afbeelding :  RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP 1.25G Ethernet

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Poort: Ethernet-poort Snelheid: 1,25 g
Afstand: 30M Kabel: CAT6, CAT7
Functies: 1000BASE-T, RJ45 Materiaal: Koper

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

 

 

Productinformations: 

De haven 1000base-t van SFP 1.25G ethernet (Koper, 100m, RJ45)

P/N Asf-GE-t Snelheid 1.25Gbps
Producttype SFP Langste overdrachtafstand 100m
Kabeltype Kat 5 Het werk temperatuur 0 aan 70°C
Verbindingshaven RJ45 Digitale diagnosefunctie Niets

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met enige LC-vergaarbak

- Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 40km transmissie

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Tot 20km transmissie op SMF

- +3.3V kies voeding uit.

- Digitale Kenmerkende Controle: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Compatibel systeem met RoHS

 

Beschrijvingen:

- De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Toepassingen:

- SDH STM en SONET-systeem

- Vezelkanaal

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- Router/Serverinterface

- Andere optische transmissiesystemen

 

Productbeelden:

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)